AUTOJOB.cz - místo srdce motor

Specializovaný portál pro automobilový průmysl

Top firma
Auto Fit, spol. s r.o.
Siems & Klein
Scania Czech Republic s.r.o.

Kde se právě nacházite:  > Úvodní­ stránka  > Vložit hledanou pozici  > Poradna  > Poradna

Poradna:

Jak hledat v nabídce volných pozic:

Velmi nás těší, že jste se rozhodli využít portál AUTOJOB a naši pomoc pro získání práce Vašich představ v oboru, který Vás zajímá.

Rádi bychom Vám poskytli několik rad pro zjednodušení vyhledávání v nabídce volných míst. Nabízejí se Vám dvě možnosti hledání:

  1. VYHLEDÁNÍ VOLNÉ POZICE
    Pokud hledáte konkrétní volnou pozici, (např. mechanik), použijte, prosím, vyhledávací menu na úvodní stránce nahoře – vyberte odpovídající sekci, ve které hledáte pozici (tj. servis), lokalitu, ve které chcete pracovat a případně zadejte též klíčové slovo pro hledání (mechanik). Zobrazí se Vám všechny inzerované pozice, odpovídající Vašemu požadavku.
  2. PŘÍMÝ VSTUP DO NABÍDKY
    (Vstup do nabídky práce prostřednictvím ikon)
    Na úvodní stránce máte také možnost přímého vstupu do nabídky volných pracovních pozic, a sice kliknutím na ikonu, odpovídající Vámi preferovanému oboru (např. osobní automobily). Zvolením této možnosti se zobrazí kompletní nabídka všech inzerovaných pozic v tomto oboru.
    Ať už zvolíte kteroukoliv z těchto možností, přejeme Vám, abyste zde rychle a pohodlně našli práci, odpovídající Vašim představám.


Hlavní navigace:

Uživatel: nepřihlášen -> Přihlásit
Registrovat

Zvolte prosím typ účtu pro registraci:
KIA MOTORS CZECH s.r.o.
Siems & Klein
BOSCH
Iveco Czech Republic, a.s.
Interaction s.r.o.