AUTOJOB.cz - místo srdce motor

Specializovaný portál pro automobilový průmysl

Top firma
BusPoint
Interaction s.r.o.
Scania Czech Republic s.r.o.

Kde se právě nacházite:  > Úvodní­ stránka  > O AUTOJOB.cz

Specializovaný portál pro automobilový průmysl

Zaměstnání v autobranži

Společnost AUTOJOB s.r.o. byla zaregistrována 14.5.2007. O dva měsíce dříve byla spuštěna webová aplikace. Tým spolupracovníků se snaží nabídnout odborné veřejnosti spektrum služeb. Prvnímu produkty jsou nabídka pracovních příležitostí a zprostředkování nemovitostí využitelných pro podnikání v automobilovém oboru.

Výhradní orientace na automobilový průmysl

Nezasloužilo by si naše největší průmyslové odvětví vlastní internetové prostředí pro hledání zaměstnání?

Nabídka portálu www.autojob.cz zahrnuje všechna hlavní odvětví, která se pojí s automobilovou a motocyklovou dopravou. Pozice je možné třídit podle dopravních prostředků (motocykly, autobusy, osobní a nákladní vozidla) nebo podle profesí. Kromě pozic v prodeji, servisu a importu se jedná rovněž o zaměstnání ve výrobě vozidel a komponentů. Prostor je vytvořen i pro pozice ve službách motoristům, jakými jsou asistence, leasing, pojišťovnictví, pneuservisy a STK.

Pracovní knížka

Jak odlišit kvalitní kandidáty od ostatních?

Pracovní knížka AUTOJOB je exklusivní profesní vizitkou svého držitele. Představuje potvrzení nadprůměrného hodnocení profesionála v autobranži. Vedle základních informací o vzdělání a praxi je pozornost zaměřena na bodové hodnocení od referenčních osob, tedy předchozích nebo stávajících nadřízených.

Garantem uvedených referencí jsou konkrétní referenční osoby společně se specializovaným portálem pro automobilový průmysl AUTOJOB. Pracovní knížka provází svého držitele od absolvování odborné školy po celý profesní život a průběžně mapuje jeho kariéru. Více informací naleznete pod odkazem www.autojob.cz/pracovni-knizka/.

Přímé spojení mezi zaměstnavateli a uchazeči

Je opravdu nutné platit agenturám za vyhledání zaměstnanců pro ne-manažerské pozice neúměrné částky?

Silná konkurence v automobilovém průmyslu nutí zaměstnavatele hledat stále ekonomičtější cesty výběru zaměstnanců. Jednou z nich je přímá inzerce bez prostředníka. Společnost AUTOJOB s.r.o. jde v tomto směru ještě dál a omezila ve svůj neprospěch počet inzerentů. Vyřadila zprostředkovatelské agentury z možnosti vkládat pozice na stránky portálu www.autojob.cz. Hlavním efektem tohoto kroku je minimalizovat „naředění“ nabídky pozic desítkami neaktuálních inzerátů a zvýšit úspěšnost obou uživatelů portálu – zaměstnavatelů i uchazečů.

Nabídka profilů uchazečů musí odrážet profesní nároky zaměstnavatelů

Jak se vyhnout desítkám životopisů, které po inzerci zaplaví zaměstnavatele a věští dlouhé pracovní večery?

Portál www.autojob.cz řeší jeden z podstatných problémů výběru zaměstnanců originální cestou. Podrobná specifikace inzerované pozice je krokem prvním. Dalším je pak strukturovaný dotaz na kvalifikační předpoklady každého uchazeče. Kritéria jsou připravována odborníky a odpovídají vždy konkrétní profesi.

Automanagement

Jak hledat finančního ředitele nebo odborníka na řízení společnosti?

Jsou situace, kdy je třeba najít pracovníka se zahraniční zkušeností, specialistu mimo odvětví nebo odborníka s ojedinělými schopnostmi. Pro tento případ je možné využít služeb samostatné divize společnosti AUTOJOB s.r.o., nazvané Automanagement.

Partnerské odborné školy

Nejjistější cestou je vychovat si jej takříkajíc od kolébky. V našem případě od vyučení nebo též maturity. Tomuto častému záměru zaměstnavatelů napomáhá orientace společnosti AUTOJOB s.r.o. na žáky odborných škol z celé ČR. Navázali jsme úzkou spolupráci se školami, důkazem čehož je mimo jiné i možnost přímo při zadávání profilu uchazeče vybrat si ze seznamu smluvních škol tu konkrétně absolvovanou.

autoREALITY

V této sekci je možné nalézt koncentrovanou nabídku automobilových nemovitostí či naopak poptávku podnikatelů v tomto oboru. Anonymita inzerentů je v případě tohoto požadavku zaručena.Hlavní navigace:

Uživatel: nepřihlášen -> Přihlásit
Registrovat

Zvolte prosím typ účtu pro registraci:
Scania Czech Republic s.r.o.
Interaction s.r.o.
Auto Fit, spol. s r.o.
BMW Group Česká republika
Mercedes-Benz