AUTOJOB.cz - místo srdce motor

Specializovaný portál pro automobilový průmysl

Top firma
Mercedes-Benz
BusPoint
Scania Czech Republic s.r.o.

Kde se právě nacházite:  > Úvodní­ stránka  > Partnerské školy

Partnerské odborné školy:

Výhradní orientace na automobilový průmysl nás zcela automaticky vede i k úzké spolupráci s odbornými středními školami, učilišti, vyššími odbornými školami a v neposlední řadě i školami vysokými. Uvědomujeme si, jak těžké může být zapojení nového absolventa do pracovního procesu, zvláště poté, co zaměstnavatel upřednostňuje uchazeče s praxí.

Kvalifikovaní lidé by měli dostat příležitost a tím spíše mají-li místo srdce motor a jejich jedinou touhou je pracovat v blízkosti motorů, aut. V době, kdy neexistuje ucelená nabídka pozic, je pro mladého člověka bez zkušeností komplikované najít to správné uplatnění ihned po ukončení školy. Většinou tak končí v lepším případě u profese, kterou nevystudoval a nebo jejíž nároky vysoce převyšuje. V horším případě se k jeho životopisu dostaneme prostřednictvím úřadu práce.

Rozhodli jsme se prostřednictvím našich stránek usnadnit přechod čerstvých absolventů do praxe. Prvním krokem je úzká spolupráce s odbornými školami a presentace možnosti, jak se o zaměstnání ucházet právě prostřednictvím www.autojob.cz.

U toho však naše účast na tomto problému neskončí. Na našich stránkách budeme presentovat nejen konkrétní školy, jejich zaměření, úspěchy, schopnosti vychovávat více či méně snadno umístitelné absolventy, ale dáme prostor i pro žáky samotné. Forma bude již záležet na žácích samotných. Nabízí se možnost vyzdvihnout jednotlivce po úspěšném absolvování vědomostních soutěží, tuningové aktivity bez omezení, rozhovory a reportáže ze soutěží atd.

Věříme, že tato cesta zajistí vyšší procento kvalifikovaných pracovníků v dealerstvích, ale i spokojenost firem s perspektivním zaměstnancem, který snadněji přijme firemní návyky za své.

SŠ automobilní a informatiky, Praha - Hostivař

Weilova 1270/4
102 00 Praha 10 - Hostivař
www.skolahostivar.cz

Škola připravuje studenty v oborech: informační technologie, ekonomika a provoz v dopravě, autotronik, automechanik, autolakýrník, klempíř, podnikání a dopravní provoz


VOŠ a SPŠ dopravní, Praha 1

Masná 18
110 00 Praha 1
www.spsdmasna.cz

Škola připravuje studenty v oborech: Diagnostika silničních vozidel, Dopravní logistika a obchod Dopravní prostředky Elektrotechnika Provoz a ekonomika dopravy


SPŠ na Proseku

Novoborská 2
190 00 Praha 9
www.sps-prosek.cz

Škola připravuje studenty v oborech: mechanik elektronik, mechanik seřizovač, zámečník, obráběč kovů, podnikání, management strojírenství, mechatronika, silniční doprava ad.


Akademie řemesel Praha

Zelený pruh 1294/50
14708 Praha 4
www.zelenypruh.cz

Škola připravuje studenty v oborech: strojník, strojní mechanik, mechanik opravář motorových vozidel, autoelektrikář, elektrikář silnoproud, instalatér, kameník, malíř a lakýrník, montér suchých staveb, tesař, truhlář, zedník, malířské a natěračské práce, podlahářské práce, tesařské práce, strojírenské práce, zedenické práce, stravovací a ubytovací služby, provozní technika, provozní elektrotechnika, nábytkářská a dřevařská výroba, stavební provoz, mechanik instalatérských a elektrotechnických zařízení


SOŠ - COP a G Praha 9

Poděbradská 179/1
190 00 Praha 9
www.copag.cz

Škola připravuje studenty v oborech: mechanik elektronik, autoelektronik, mechanik opravář motorových vozidel, autoelektrikář - stipendium


VOŠ, SPŠ automobilní a technická České Budějovice

Skuherského 3/1274
370 04 České Budějovice
www.spsautocb.cz

Škola připravuje studenty v oborech: strojírenská výroba, diagnostika a servis silničních vozidel, provoz a ekonomika dopravy, autotronik, mechanik seřizovač, automechanik, autoelektrikář, klempíř, zámečník, lakýrník, operátor skladování ad.


SPŠ dopravní, Plzeň

Karlovarská 99
323 00 Plzeň
www.dopskopl.cz

Škola připravuje žáky v oborech: dopravní prostředky (silniční doprava), autotronik, provoz a ekonomika dopravy, mechanizace a služby, mechanik opravář motorových vozidel (automechanik), karosář (autoklempíř), autolakýrník, čalouník, železničář, podnikání (v silniční dopravě)


SPŠ Ostrov

Klínovecká 1197
363 01 Ostrov
www.spsostrov.cz

Největší technická škola okresu Karlovy Vary,nyní v úplně nové budově financované z prostředků EU v hodnotě 430 mil. korun. Pro školní rok 2015/2016 nabízí škola tyto obory Informační technologie Elektrotechnika Strojírenství Technické lyceum Dopravní prostředky Autotronik Mechanik - opravář motorových vozidel Elktrotechnika - dálkové studium Většina z vyučovaných oborů patří na trhu práce mezi žádané, základy získané ve škole může uchazeč po maturitě zúročit v praxi nebo v dalším studiu na vysokých školách především technického zaměření. SPŠ Ostrov umožňuje žákům, aby v rámci studia získali i další výhody (řidičské oprávnění skupin B a C, zkoušky z vyhlášky 50. Všem žákům napříč obory je určen stipendijní program, žáci mohou získat až 1 000 Kč měsíčně. SPŠ Ostrov se snaží nabídnout uchazečům atraktivní výuku, podílela se na několika projektech financovaných z evropských fondů (zapojení interaktivních prostředků do výuky všeobecných i odborných předmětů, tvorba e-learningových kurzů pro všechny druhy studia, tvorba šablon).


ISŠ Vysoké nad Jizerou

Dr. Farského 300
512 11 Vysoké nad Jizerou
www.iss-vysokenj.cz

Škola připravuje studenty v oborech: autotronik, mechanik opravář motorových vozidel, autolakýrník, karosář, opravář lesnických strojů, strojník silničních strojů logistické a finanční služby.


SŠ automobilní Ústí nad Orlicí

Dukelská 313
562 01 Ústí nad Orlicí
www.skola-auto.cz

Škola s více než 60-ti letou tradicí výuky oborů spjatých s automobilovým průmyslem, připravuje studenty v oborech:dopravní prostředky, autotronik,průmyslová ekologie, automechanik - mechanik opravář, autoelektrikář, klempíř, autolakýrník. Žáci školy získávají bezplatně řidičská oprávnění B a C. Absolventi učebních oborů mohou získat maturitu na denní nástavbě Provozní technika.


SŠ PTA Jihlava

tř. Legionářů 3, pracoviště Školní 1a
586 01 Jihlava
www.ssptaji.cz

Škola připravuje studenty v oborech: autotronik, mechanik opravář motorových vozidel, autoelektrikář, karosář, autolakýrník, jemný mechanik (hodinář), podnikání.


ISŠA Brno

Křižíkova 106/15
612 00 Brno
www.issabrno.cz

Škola připravuje studenty v oborech: automechanik, mechanik motocyklů, mechanik nákladních vozidel a autobusů, karosář, autolakýrník, autoelektrikář, autotronik, dopravní prostředky, provoz a ekonomika dopravy, provozní technika.


VOŠ a SŠ automobilní, Zábřeh

U Dráhy 6
789 01 Zábřeh
www.spsa-za.cz

Škola připravuje studenty v oborech: diagnostika silničních vozidel, silniční doprava, podnikání, autotronik, automechanik, autoelektrikář, klempíř - strojírenská výroba, obráběč kovů.


SŠTD, Ostrava - Vítkovice

Moravská 2/964
703 00 Ostrava - Vítkovice
www.sstd.cz

Škola připravuje studenty v oborech: autotronik, automechanik, autoelektrikář, autokarosář, lakýrník, mechanik opravář, dopravní prostředky, provoz a ekonomika dopravy atd.


SŠ - COP technické Kroměříž

Nábělkova 539/3
76701 Kroměříž
www.coptkm.cz

Kromě počátečního vzdělání nabízíme také vzdělávání pro dospělé, pronájem zařízení, ubytování, stravování, zakázkové práce a další.


SPŠ dopravní, a.s. Praha

Plzeňská 298/217a
150 00 Praha 5
www.sps-sou.cz

Škola připravuje žáky i v oborech: Denní studium: Informační technologie – Aplikace Počítačové a zabezpečovací systémy, 26-41-L/01 Elektromechanik pro zařízení a přístroje (pro elektrické instalace) 26-52-H/01 Elektrikář 66-52-H/01 Zámečník 23-51-H/01 Aranžér 66-52-H/01 Nástavbové studium: Provozní technika - Provoz dopravních zařízení 63-43-L/51 denní i dálkové Podnikání 64-41-L/51 denní i dálkové Propagace 66-42-L/51 Zkrácené studium: Automechanik – Mechanik opravář mot vozidel 23-68-H/01 Elektrikář 66-52-H/01 Dálkové studium: Automechanik – Mechanik opravář mot vozidel 23-68-H/01


SOŠ a SOU dopravní, Čáslav

Aug. Sedláčka 1145
286 01 Čáslav
www.dscaslav.cz

autotronik, autoelektrikář, mechanik opravář motorových vozidel karosář provoz a ekonomika dopravy požární ochrana


SŠTGA Chomutov Pražská 702

Pražská 702
430 01 Chomutov
www.tgacv.cz

Škola připravuje studenty v oborech: mechanik seřizovač, autotronik, zámečník, nástrojař, klempíř pro strojírenskou výrobu, obráběč kovů, automechanik, operátor skladování, podnikání ad.


SOŠ a SOU Vocelova, Hradec Králové

Vocelova 1338/2
500 02 Hradec Králové
www.sosasou-vocelova.cz

Škola připravuje studenty v oborech: dopravní prostředky, silniční doprava, provoz a ekonomika dopravy, autotronik, automechanik, autoelektrikář, klempíř pro strojírenskou výrobu, karosář, autolakýrník ad.


Česká zemědělská akademie v Humpolci, SŠ

Školní 764
396 01 Humpolec
www.cza-hu.cz

Škola připravuje studenty v oborech: autoelektrikář, automechanik, karosář, opravář zemědělských strojů a autoelektornika.


ISŠ Cheb

Obrněné brigády 2258/6
350 02 Cheb
www.iss-cheb.cz


ISŠ technická Benešov

Černoleská 1997
256 01 Benešov
www.isstbn.cz

Škola připravuje studenty v oborech: silniční doprava, automechanik, autoelektrikář, klempíř karosář, mechanik elektronik, mechanik elektronických zařízení, elektrikář a odpovídajících nástavbových studijních oborech pro vyučené k získání maturity


ISŠ technická a ekonomická Sokolov

Jednoty 1620
356 11 Sokolov
www.isste.cz

Škola připravuje žáky v oborech: elektrotechnika, ekonomika a podnikání, veřejnosprávní činnost, dopravní prostředky, strojírenství, stavebnictví.


SŠ technická, Vysoké Mýto

Mládežnická 380
566 01 Vysoké Mýto
www.isstvm.cz

Škola připravuje studenty v oborech: mechanik strojů a zařízení, autoklempíř, automechanik, zámečník, nástrojař, čalouník,autolakýrník, opravář zemědělských strojů ad.


SOŠ a SOU Nymburk

V Kolonii 1804
288 02 Nymburk
www.copnb.cz

Škola připravuje studenty v oborech: automechanik, elektrikář, mechanik elektronických zařízení ad.


VOŠ a SPŠ Rychnov nad Kněžnou

U Stadionu 1166
516 01 Rychnov nad Kněžnou
www.vosrk.cz

Škola připravuje studenty v oborech: autotronik, automechanik, klempíř - strojní výroba, obchodník.


SOŠ a SOU Písek

Komenského 86
397 01 Písek
www.sou-pi.cz

Škola připravuje studenty v oborech: autotronik, mechanik opravář motorových vozidel (automechanik), provoz a ekonomika dopravy. Dále škola vyučuje žáky v oborech zaměřených na gastronomii a stavebnictví.


SOŠ Karlovy Vary s.r.o.

Konečná 21
360 0 Karlovy Vary
www.sou-kv.cz

Škola připravuje studenty v oborech: elektrotechnika, provozní technika, autotronik - osobní automobily.


SŠ André Citroëna Boskovice

náměstí 9. května 2153/2a
68011 Boskovice
www.skolaac.cz

Škola připravuje studenty v oborech: informační technologie, silniční doprava, autotronik, mechanik strojů a zařízení, mechanik opravář motorových vozidel, autoelektrikář, karosář, opravář zemědělských strojů, elektromechanik pro zařízení a přístroje, podnikání, bezpečnostě právní činnost.


SŠTO, Havířov - Šumbark

Lidická 600/1a
736 01 Havířov-Šumbark
www.ssto-havirov.cz

Škola připravuje studenty v těchto automobilních oborech: Autotronik, Mechanik opravář motorových vozidel,Karosář,Autoelektikář, Strojník silničních strojů.


SŠ polytechnická Kyjov

Havlíčkova 1223/17
697 01 Kyjov
www.ssakyjov.cz

Škola v rámci autooborů připravuje žáky dle ŠVP(RVP) : automechanik ( 23-68-H/01 Mechanik opravář motorových vozidel) , karosář (23-55-H/02 Karosář) a autotronik (39-41-L/01 Autotronik ).


SŠA Holice

Nádražní 301
534 01 Holice
www.spsauto.cz

Škola připravuje studenty v oborech: automechanik, autoelektrikář, autoklempíř, autotronik, silniční doprava. Možnost nástavbového studia v oboru Provozní technika.


SŠP Krnov

Soukenická 2458/21C
008462 Krnov
https://www.sspkrnov.cz

Škola připravuje studenty v autoooborech: autotronik, mechanik opravář motorových vozidel.


SŠ automobilní Prostějov, s.r.o.

Vápenice 9
796 01 Prostějov
http://www.ssaprostejov.cz/

Škola připravuje studenty v oborech: automechanik, autoklempíř.


SOŠ a SOU dopravní a mechanizační Ivančice

Krumlovská 25
664 91 Ivančice
www.sosi.cz

Škola připravuje studenty v oborech: autoklempíř, automechanik.


SOŠ Frýdek-Místek

Lískovecká 2089
738 01 Frýdek-Místek
www.sosfm.cz


ISŠ v Nové Pace

Kumburská 846
509 01 Nová Paka
http://www.issnp.cz

Škola připravuje studenty v oborech: mechanik elektronik se zaměřením pro počítačové systémy, mechanik elektronik se zaměřením pro automatizaci.


SŠ Rokycany

Jeřabinová 96/3
337 01 Rokycany
http://www.skola-rokycany.cz/

Škola připravuje studenty v oborech: mechanik strojů a zařízení, mechanik seřizovač, automechanik, lesní mechanizátor, obraběč kovů a opravář zemědělských strojů.


SOŠ a SOU Neratovice

Školní 664
277 11 Neratovice
www.sosasou.cz

Škola připravuje studenty v oborech: karosář, mechanik opravář motorových vozidel.


SŠaMŠ, Liberec

Na Bojišti 15
460 10 Liberec
www.ssams.cz

Škola připravuje studenty v oborech: mechanik elektronik, automechanik, autoelektrikář.


SOŠ a SOU Horšovský Týn

Littrowa 122
346 01 Horšovský Týn
www.sos-souhtyn.cz

Škola připravuje studenty v oborech: automechanik.


OA a SOŠ gen. Fr. Fajtla Louny, p. o.

Osvoboditelů 380
440 58 Louny
https://oasoslouny.cz/

Škola připravuje studenty v oborech: Mechanik opravář motorových vozidel


ISŠ Slavkov u Brna

Tyršova 479
684 01 Slavkov u Brna
http://www.iss-slavkov.eu/

Škola připravuje studenty v oborech: mechanik opravář motorových vozidel,mechanik opravař motorových vozidel se zaměřením pro nákladní automobily a stavební stroje


SŠ a VOŠ Kopřivnice

Husova 1302
742 21 Kopřivnice
www.voskop.cz

Škola připravuje studenty v oborech: mechanik seřizovač, autotronik, klempíř - strojírenská výroba, lakýrník, automechanik, autoelektrikář.


SŠTaS Karviná

Osvobození 60/11111
735 06 Karviná- Nové Město
http://www.sstas-karvina.cz/


SOŠ a SOU Roudnice nad Labem

Neklanova 1806
413 26 Roudnice nad Labem
http://www.sosasource.cz

Škola připravuje studenty v oborech: automechanik, autoklempíř.


VOŠ a SOŠ zemědělsko-technická Bystřice nad Pernštejnem

Dr. Veselého 343
593 17 Bystřice nad Pernštejnem
www.szesby.cz

Škola připravuje studenty v oborech: autoelektrikář, automechanik, autoklempíř, opravář zemědělských strojů, dopravní provoz


VSPŠ, Ostrava-Hrabůvka

Hasičská 1003/49
700 30 Ostrava-Hrabůvka
www.vitkovickastredni.cz

Škola připravuje studenty v oborech: Mechanik opravář motorových vozidel - automechanik, Provozní technika.


SOŠ a SOU, Kladno, Dubská

Dubská 967
272 03 Kladno
www.sou-dubska.cz

Škola připravuje studenty v oborech: 4-leté: dopravní prostředky,požární ochrana, mechanik elektrotechnik, telekomunikační mechanik, mechanik instalatérských a elektrotechnických zařízení, telekomunikace. 3-leté: automechanik, autoelektrikář, autoklempíř,elektrikář, zámečník, obráběč kovů, instalatér. Nástavbové: provozní technika,provozní elektrotechnika


SLŠ Žlutice

Žižkov 345
364 52 Žlutice
www.slszlutice.cz


VOŠ, SPŠ a SOŠ Varnsdorf

Bratislavská 2166
407 47 Varnsdorf
www.skolavdf.cz

Škola připravuje studenty v oborech: mechanik elektronik, silniční doprava, automechanik, autoklempíř.


SŠ polytechnická Olomouc

Rooseveltova 79
779 00 Olomouc
www.ssprool.cz

Škola připravuje studenty v oborech: mechanik opravář motorových vozidel-zaměření automechanik, autoelektrikář, karosář,strojní mechanik-zaměření zámečník, provozní technika


SOŠ a SOU Česká Lípa

28.října 2707
470 06 Česká Lípa
www.skolalipa.cz


ŠKODA AUTO a.s., SOU strojírenské, Mladá Boleslav

Václava Klementa 869
293 60 Mladá Boleslav
www.sou-skoda.cz

Škola připravuje studenty v oborech: mechanik elektrotechnik, mechanik seřizovač, mechanik strojů a zařízení, provoz a ekonomika dopravy, mechanik opravář motorových vozidel, autoelektrikář, autolakýrník, karosář, nástrojař, obráběč kovů, strojní mechanik, strojírenské práce. U oborů karosář a mechanik strojů a zařízení se provádí swářecí kurz ZP 311- 1;2 1.1 +ZP 21-9; 1.1


ISŠ Sokolnice

Sokolnice 496
664 52 Sokolnice
www.iss-sokolnice.cz

Škola připravuje studenty v oborech: mechanik elektrotechnik - informační technologie, mechanik - elektrotechnik - technik silnoproudých zařízení, autoelektrikář, mechanik elektrotechnických zařízení - elektrotechnik, elektrikář - silnoproud


SŠ informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm

Školní 1610
756 61 Rožnov pod Radhoštěm
www.roznovskastredni.cz

Škola připravuje studenty v oborech: Mechanik Elektronik, Autoelektrikář, Elektrikář - Slaboproud.


SOŠ a SOU Sušice

U Kapličky 761
342 01 Sušice
www.sossusice.cz

Škola připravuje studenty v oborech: automechanik, autoelektrikář.


SPŠS a SOŠST Ústí nad Labem

Čelakovského 250/5
400 07 Ústí nad Labem
www.stsul.cz

Škola připravuje studenty v oborech: mechanik seřizovač, autoelektrikář, automechanik, elektrikář, karosář, obráběč kovů, strojní mechanik


SOŠ, Bruntál

Krnovská 998/9
792 01 Bruntál
www.sosbruntal.cz

Škola připravuje studenty v oborech: automechanik


SŠ Vimperk

Nerudova 267
385 01 Vimperk
www.stredni-skola.eu

Škola připravuje studenty v oborech: autoelektrikář, mechanik elektronických zařízení, mechanik elektronik.


SOŠ a SOU Vlašim

Zámek 1
258 01 Vlašim
www.sosasou-vlasim.cz

Škola připravuje studenty v oborech: automechanik.


SŠ Kamenice nad Lipou

Masarykova 410
394 84 Kamenice nad Lipou
www.soukamenice.cz

Škola připravuje studenty v oborech: automechanik


SŠT Most - Velebudice

Dělnická 21
434 01 Most - Velebudice
www.sstmost.cz

Škola připravuje studenty v oborech: mechanik seřizovač, automechanik, operátor skladování.


SOU a SOŠ Znojmo

Přímětická 1812/50
669 41 Znojmo
www.sousoszn.cz

Škola připravuje studenty v oborech: automechanik, podnikání, obchod a služby.


SOŠ a SOU Třeboň

Vrchlického 567
379 28 Třeboň
www.sostrebon.cz

Škola připravuje studenty v oborech: automechanik, opravář zemědělských strojů.


SOU, Praha - Radotín

Pod Klapicí 11/15
153 80 Praha 5 - Radotín
www.klapice.cz

Škola připravuje studenty v oborech: mechanik opravář motorových vozidel, opravář zemědělských strojů, opravářské práce.


SOU zemědělské a služeb Dačice

Nám. Republiky 86/V
380 01 Dačice
www.souz-dacice.cz

Škola připravuje studenty v oborech: automechanik, opravář zemědělských strojů, opravářské práce.


SOU Ohradní Praha

Ohradní 57
145 01 Praha 4 - Michle
www.ohradni.cz

Škola připravuje studenty v oborech: mechanik elektronik, automechanik,


ISŠ Slaný

Hlaváčkovo nám. 673
274 01 Slaný
www.iss-slany.cz

Škola připravuje studenty v oborech: automechanik, opravářské práce, provozní technika.


SOU technické Přelouč

Dukelské náměstí 1513
535 01 Přelouč
www.sout-prelouc.cz

Škola připravuje studenty v oborech: mechanik elektronik, mechanik opravář motorových vozidel, strojní mechanik.


SOŠ Meziboří

Nám. 8. května 400
435 13 Meziboří
www.issm.cz

Škola připravuje studenty v oborech: klempíř - strojírenská výroba, lakýrník.


SOŠ a SOU, Hustopeče

Masarykovo nám. 1
693 24 Hustopeče
www.sou.hustopece.cz

Škola připravuje studenty v oborech: lakýrník, mechanik opravář, elektrikář-slaboproud, mechanik elektronik.


SŠ řemesel a služeb Moravské Budějovice

Tovačovského sady čp. 79
676 02 Moravské Budějovice
www.sours.cz

Škola připravuje studenty v oborech: mechanik seřizovač, automechanik, elektrikář, opravář zemědělských strojů


SOŠ a SOU Hradební Hradec Králové

Hradební 1029
500 03 Hradec Králové
www.hradebni.cz

Škola připravuje studenty v oborech: mechanik elektronik, automechanik, autoelektrikář, autoklempíř


RB SOU autoopravárenské, Ostrava-Vítkovice

Zengrova 38
703 00 Ostrava-Vítkovice
www.souauto.cz

Škola připravuje studenty v oborech: automechanik, autoelektrikář, autokarosář.


SOŠ - PaedDr. Stratil s.r.o., Holešov

náměstí Dr.E.Beneše 24
769 01 Holešov
www.stratil.cz

Škola připravuje studenty v oborech: managment v automobilové dopravě


SPŠ Otrokovice

tř. Tomáše Bati 1266
765 02 Otrokovice
www.spsotrokovice.cz

Škola připravuje studenty v oborech: automechanik, autoelektrikář,autoklempíř-strojírenská výroba, silniční doprava, provozní technika ad.


SOŠ a SOU Beroun - Hlinky

Okružní 1404
266 73 Beroun
www.soshlinky.cz

Škola připravuje studenty v oborech: automechanik,


SOŠ technická a zahradnická Lovosice

Osvoboditelů 2
410 34 Lovosice
www.soslovo.cz

Škola připravuje studenty v oborech: autotronik, automechanik, opravář zemědělských strojů, opravářské práce, operátor skladování a dále v chemických, truhlářských, kuchařských a zahradnických oborech


SŠPgHS Litoměřice

Komenského 754/3
412 01 Litoměřice
http://www.sslitomerice.cz/

Škola připravuje studenty v oboru: automechanik


SOŠ služeb a SOU, Kadaň

5. května 680
432 01 Kadaň
www.amoskadan.cz

Škola připravuje studenty v oborech: automechanik a autoelektrikář


SPŠT

Manželů Curieových734
674 01 Třebíč
www.spst.cz

Škola připravuje žáky v oborech: Automechanik Opravář zemědělských strojů Autotronik


SŠ technická a řemeslná Novy Bydžov

Dr. M. Tyrše 112
504 01 Nový Bydžov
http://www.sstrnb.cz/

Škola připravuje studenty v oborech: Výukové centrum Nový Bydžov 23-45-M/01 Silniční doprava - čtyřletý obor zakončený maturitní zkouškou 23-45-M/01 Operátorka (operátor) silniční dopravy - čtyřletý obor zakončený maturitní zkouškou 64-41-L/01 Podnikání - dvouleté nástavbové studium denní zakončené maturitní zkouškou (otvíráme opět v roce 2013!) 26-57-H/01 Autoelektrikář - tříletý obor zakončený výučním listem 26-51-H/02 Elektrikář - silnoproud - tříletý obor zakončený výučním listem Výukové centrum Hlušice 23-43-L/51 Dopravní a letecká technika - dvouleté nástavbové studium denní zakončené maturitní zkouškou NOVÉ !!! 23-43-L/51 Dopravní provoz (dopravní technika) - dvouleté nástavbové studium denní zakončené maturitní zkouškou 23-43-L/51 Dopravní provoz (dopravní technika) - tříleté nástavbové studium dálkové zakončené maturitní zkouškou 23-68-H/01 Řidič /ka/ nákladní a osobní dopravy - tříletý obor zakončený výučním listem NOVÉ !!! 23-68-H/01 Automechanik - tříletý obor zakončený výučním listem 41-55-H/01 Opravář zemědělských strojů - tříletý obor zakončený výučním listem


duplicita - SOŠ a SOU Sušice

U Kapličky 761
34201 Sušice
www.sossusice.cz

Škola připravuje studenty v oborech: Autoelektrikář Automechanik Opravář zemědělských strojů


SOU Blatná

U Sladovny 671
388 16 Blatná
www.soublatna.cz

Škola připravuje studenty v oborech: automechanik, autoelektrikář.


SOŠ a SOU, Dubno

Dubno 100
26101 Příbram
www.dubno.cz

Škola byla založena v roce 1980. Jejím cílem je připravovat kvalifikované pracovníky ve strojírenských a elektrotechnických oborech pro Příbram a její okolí. Výuka je zajištěna v komplexu vzájemně propojených budov. Zde probíhá teoretické a praktické vyučování. Žákům nabízíme také stravování a v případě zájmu i ubytování v domově mládeže. Celková kapacita školy je asi 550 žáků. Kromě standardně vybavených učeben máme k dispozici také dvě jazykové učebny pro anglický a německý jazyk, učebnu společenských věd, učebny výpočetní techniky s počítači zapojenými v síti a možností připojení k internetu, učebny měření a specializovanou automobilovou učebnu. Praktické vyučování probíhá v moderně vybavených dílnách, kde jsou kromě běžných obráběcích strojů používány též číslicově řízené CNC stroje. Při praktickém vyučování pracují žáci též v učebně výpočetní techniky a specializované učebně zabezpečovacích systémů.


SOŠ a SOU podnikání a služeb Jablunkov

Školní 416
739 91 Jablunkov
www.sos.jablunkov.cz


SŠ technická Přerov

Kouřílkova 8
75002 Přerov
www.kourilkova8.cz


SOU Hubálov

Loukovec, Hubálov 17
294 11 Loukov u Mnichova Hradiště
www.souhubalov.cz


SŠ, Bohumín

Husova 283
735 81 Bohumín
www.sosboh.cz


SŠ, Bor

Plzeňská 231
348 02 Bor
www.ssbor.cz


SPŠ a OA, Bruntál

Kavalcova 1
792 01 Bruntál
www.sps-bruntal.cz


SŠ řemesel a služeb, Děčín IV

Ruská 147
405 02 Děčín IV
www.sosruska.cz


SOU "BARON SCHOOL" spol. s r. o., Havířov - Podlesí

Tajovského 1157
736 01 Havířov - Podlesí
www.baronschool.cz


SOU, Hluboš

Hluboš 178
262 22 Hluboš 178
www.souhlubos.cz


SPŠ Otty Wichterleho

Hostovského 910
549 31 Hronov
www.spsow.cz


SOŠ energetická a stavební, OA a Střední zdravotnická škola, Chomutov

Na Průhoně 4800
430 11 Chomutov
www.esoz.cz


SPŠT, Jablonec nad Nisou

Belgická 4852
466 05 Jablonec nad Nisou
www.spstjbc.cz


Gymnázium, SOŠ ekonomická a SOU, Kaplice

Pohorská 86
382 41 Kaplice
www.geukaplice.cz


SOŠ ITEC, Kladno

Cyrila Boudy 1444
272 01 Kladno - Kročehlavy
www.itecskola.cz


Střední průmyslová škola, Klatovy

nábřeží Kpt. Nálepky 362
339 01 Klatovy 3
www.spskt.cz


SŠ, Kralovice

nám. Osvobození 32
331 41 Kralovice
www.sskralovice.cz


Střední lesnická škola a SOU, Křivoklát

Písky 181
270 23 Křivoklát
www.sou-krivoklat.cz


SŠ SSaD Liberec

Ještědská 358/106
460 01 Liberec
www.sslbc.cz


SŠ pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice

Komenského 3
412 62 Litoměřice
sslitomerice.cz


Sigmundova SŠ strojírenská, Lutín

Jana Sigmunda 242
783 49 Lutín
www.sigmundovaskola.cz


SOŠ a SOU, Mladá Boleslav

Jičínská 762
293 01 Mladá Boleslav
www.odbskmb.cz


SPŠ, Mladá Boleslav

Havlíčkova 456
293 80 Mladá Boleslav
www.spsmb.cz


SŠDOS Moravský Krumlov

nám. Klášterní 127
672 01 Moravský Krumlov
www.ssmk.eu


SŠ a ZŠ, Oselce

Oselce 1
335 046 Oselce
www.stredniskolaoselce.cz


SPŠ, SOŠ a SOU, Nové Město nad Metují

Školní 1377
549 01 Nové Město nad Metují
www.spsnome.cz


SOU Nové Strašecí

Sportovní 1135
271 80 Nové Strašecí
www.souzns.cz


SŠ technická a obchodní, Olomouc

Kosinova 872/4
779 00 Olomouc
www.kosinka.com


SPŠ a SOU Pelhřimov

Friedova 1469
393 01 Pelhřimov
www.spssou-pe.cz

Učební obor Mechanik opravář motorových vozidel se vyučuje na pracovišti v Kamenici nad Lipou, Masarykova 410, 394 70


GSOŠ Podbořany

Kpt. Jaroše 862
44101 Podbořany
www.gsospodborany.cz


Soukromá SOŠ a Soukromé SOU BEAN, s.r.o., Praha 9

Českobrodská 32a
190 00 Praha 9
www.bean.cz


Švehlova SŠ polytechnická Prostějov

nám. Spojenců 17
796 01 Prostějov
www.svehlova.cz


Gymnázium a SOŠ Přelouč

Obránců míru 1025
535 01 Přelouč
www.gyasos-prelouc.cz


VOŠ a SOŠ, Roudnice nad Labem

Špindlerova 690
413 01 Roudnice nad Labem
www.vosasos.cz


SOU Sedlčany

Na Červeném Hrádku 766
264 01 Sedlčany
www.souch.sedlcany.cz


SOU, Sedlčany

Petra Bezruče 364
264 80 Sedlčany
sou.sedlcany.cz


VOŠ, SŠ, COP, Sezimovo Ústí

Budějovická 421
391 02 Sezimovo Ústí
www.copsu.cz


GJP a SOŠ Slavičín

Školní 822
763 21 Slavičín
www.gjpsosslavicin.cz


SOŠ a Gymnázium Staré Město

Velehradská 1527
686 03 Staré Město
www.sosgsm.cz


VOŠ, SPŠ a SOŠ řemesel a služeb, Strakonice

Zvolenská 934
386 01 Strakonice
www.ssst.cz


SOŠ lesnická a strojírenská Šternberk

Opavská 8
785 01 Šternberk
www.sou-stbk.cz


SŠ železniční a stavební, Šumperk

Bulharská 8
787 43 Šumperk
www.sosz.cz


SŠ obchodu, služeb a řemesel a JŠ, Tábor

Bydlinského 2474
390 02 Tábor
www.ssjs-tabor.cz


HŠ, OA a SPŠ, Teplice

Benešovo náměstí 1
415 49 Teplice
www.sostp.cz


SŠ stavební a strojní, Teplice

Fr. Šrámka 1350
415 02 Teplice
www.ssstp.cz


SŠ a ZŠ Tišnov

nám. Míru 22
666 01 Tišnov
www.skolatisnov.cz


SOU Uherský Brod

Svat. Čecha 1110
688 01 Uherský Brod
www.ssuhbrod.cz


SPŠ a OA Uherský Brod

Nivnická 1781
688 01 Uherský Brod
spsoa-ub.cz


SPŠ a SOU Uničov

Školní 164
783 91 Uničov
www.unicprum.cz

Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Uničov Adresa: Školní 164, 783 91 Uničov


SPŠ, Ústí nad Labem

Resslova 5
400 01 Ústí nad Labem
www.spsul.cz


SŠ stavební a technická, Ústí nad Labem

Čelakovského 5
400 07 Ústí nad Labem
www.stsul.cz


SOU Valašské Klobouky

Brumovská 456
766 01 Valašské Klobouky
souvk.cz


HŠ Světlá SOŠŘ Velké Meziříčí

U Světlé 36
594 01 Velké Meziříčí
www.svetlavm.cz


SŠ, Vítkov-Podhradí

č.p. 2066
749 01 Vítkov - Podhradí 2066
www.ssvitkov-podhradi.cz


SOŠ a SOU, Vrchlabí

Krkonošská 265
543 11 Vrchlabí
www.sossou.cz


SOŠ Josefa Sousedíka Vsetín

Benátky 1779
755 01 Vsetín
www.sosvsetin.cz


SŠ technická Znojmo

Uhelná 3264/6
669 02 Znojmo
www.souuhelna.cz

Pošta - zasílat na cech@souuhelna.cz


Testovací škola

Ulice 1
10000 Praha
www.testovaciskola.cz


SŠ - Podorlické vzdělávací centrum

Pulická 695
518 01 Dobruška
http://www.sspvc.cz


SŠ Odry

Sokolovská 1/647
742 35 Odry
http://www.ssodry.czBOSCH
Siems & Klein
Mercedes-Benz
KIA MOTORS CZECH s.r.o.
auto MOTOL BENI a. s.
Mitsubishi Motors Česká republika
Toplac s.r.o.
Iveco Czech Republic, a.s.
BMW Group Česká republika

Hlavní navigace:

Uživatel: nepřihlášen -> Přihlásit
Registrovat

Zvolte prosím typ účtu pro registraci:
Standox
Interaction s.r.o.
Auto Fit, spol. s r.o.
Scania Czech Republic s.r.o.
Mitsubishi Motors Česká republika