Iveco Czech Republic, a.s.
Interaction s.r.o.

Kde se právě nacházite:  > Úvodní­ stránka  > Auto - magazín  > AUTOSPORT

Petr Fulín vybojoval na Nürburgringu první a třetí místo

Petr Fulín a SEAT Leon Cup Racer předvedli na Severní smyčce úctyhodné výkony. Pole position a umístění na stupních vítězů v obou závodech pro české barvy. Fulín je zpět v čele průběžného pořadí s náskokem čtyř bodů.

31.05.2016

Mikkelsen v Portugalsku druhý, Ogier třetí – Volkswagen učinil důležitý krok v MS v rallye

Volkswagen výrazně zvětšil náskok ve všech hodnoceních mistrovství světa v rallye. Mikkelsen/Jæger vybojovali v závěrečném sprintu druhé místo, Ogier/Ingrassia třetí. Latvala/Anttila získali důležité body do hodnocení konstruktérů.

23.05.2016

I.S.R. Racing poprvé v sezóně bodoval v kategorii Pro Am Blancpain GT Series Endurance Cupu 2016

První podnik Blancpain GT Series Endurance Cupu na Monze skončil pro I.S.R. Racing s jistou dávkou hořkosti.

27.04.2016

V dramatickém finále těsně poraženi: Volkswagen v Argentině dvakrát na stupních vítězů

Druhé místo – Sébastien Ogier/Julien Ingrassia přišli jen těsně o vítězství. Polo R WRC již 74krát na stupních vítězů: Andreas Mikkelsen/Anders Jæger na třetím místě. Skvělý týmový výkon posádky Latvala/Anttila přinesl další body do hodnocení konstruktérů

25.04.2016

Volkswagen vyvíjí Polo R WRC pro novou éru rallye

Volkswagen se připravuje na novou éru soutěžního sportu a dává nahlédnout za oponu vývoje nové generace vozu Polo R WRC.

13.04.2016

SEAT a Petr Fulín vstoupili do nové sezony vítězně

Nejlepší český okruhový jezdec Petr Fulín zůstává věrný značce SEAT. Fulín nastoupil s novým vozem SEAT Leon Cup Racer TCR 2016. Začátek sezony snů: dvě vítězství na okruhu Paula Ricarda v Le Castellet.

05.04.2016

Volkswagen Golf GTI TCR: 330 koní pro soukromé závodní týmy

Cestovní vůz blízký sériové výrobě bude dodáván týmům od poloviny března. Dvacet vozů Golf GTI TCR, vyvinutých oddělením Volkswagen Motorsport, je již rezervováno.

15.03.2016

Volkswagen slaví dvojité vítězství v Mexiku

37. úspěch pro Polo R WRC: Latvala/Anttila zvítězili v Mexiku před posádkou Ogier/Ingrassia.

07.03.2016

Volkswagen završil sezonu ve Velké Británii dvanáctým vítězstvím

Volkswagen stanovil vlastní rekord – dvanáctým z 13 možných vítězství. Ogier/Ingrassia vybojovali vítězství plné emocí, Mikkelsen/Fløene byli třetí. Latvala/Anttila ovládli Powerstage v závěru soutěže.

19.11.2015

Závodní Ford GT se představí v evropské premiéře v Silverstone

Nový Ford GT v závodním provedení bude mít evropský debut na zahajovacím podniku příštího ročníku mistrovství světa FIA ve vytrvalostních závodech, který se jede v dubnu 2016 na britském okruhu Silverstone