AUTOJOB.cz - místo srdce motor

Specializovaný portál pro automobilový průmysl

Top firma
BusPoint
Scania Czech Republic s.r.o.
Auto Fit, spol. s r.o.

Kde se právě nacházite:  > Úvodní­ stránka  > Volná místa  > fleetový prodejce

Fleetový prodejce - Pardubický / Pardubice

Značka: Hyundai
Sekce: prodej
Pozice: fleetový prodejce
Lokalita: Pardubický / Pardubice
Poměr: hlavní pracovní poměr
Vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Praxe v oboru: 2 a více roky
Znalost práce na PC: MS Office (Word, Excel, PowerPoint), Internet, Outlook
Řidičský průkaz sk.: B
Hrubá měsíční mzda: 40 000 - 55 000 Kč (po zkušební době)
Jiné výhody: osobní automobil, mobilní telefon, příspěvek na životní/penzijní pojištění, příspěvek na stravování, rozšířená dovolená
K dispozici od: dohodou
Společnost AUTO IN s.r.o. přijme prodejce / prodejkyni nových vozidel Hyundai - fleetového specialistu na pobočku v Pardubicích

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti:
- Tvorba individuální nabídky modelů dle požadavků zákazníka
- Návrh způsobu financování
- Zajišťování odkupu vozidel
- Předváděcí jízdy
- Uzavírání kupních smluv s klienty
- Udržování kontaktů se stávajícími klienty
- Vedení prodejní dokumentace
- Vedení a aktualizace zákaznických databází
- Konzultace a odborné poradenství pro klienta

- Створення індивідуальної пропозиції моделей відповідно до вимог замовника
- Пропозиція методу фінансування
- Забезпечення закупівлі транспортних засобів
- Показові атракціони
- Укладання договорів купівлі-продажу з клієнтами
- Підтримка контактів з наявними клієнтами
- Ведення торговельної документації
- Управління та оновлення баз даних клієнтів
- Консультації та професійні поради для клієнта

Pozice Prodejce nových vozidel je vhodná pro lokality:
Pardubice, Chrudim, Lázně Bohdaneč, Přelouč, Heřmanův Městec, Hrochův Týnec, Slatiňany, Opatovice nad Labem, Holice, Hradec Králové
- Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
- Výhodou zkušenosti z oblasti prodeje vozů
- Pokročilá znalost MS Office
- Komunikativnost
- Spolehlivost, flexibilita
- Příjemné vystupování
- 5 týdnů dovolené
- Rizikové životní pojištění
- Mzdové ohodnocení odpovídající významu pozice
- Pružná pracovní doba
- Služební vůz
- Zázemí silné a prosperující společnosti s možností kariérního růstu
- Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- Další vzdělávání v oboru dle individuálních potřeb
- Dotované závodní stravování
- Volné vstupy na přední sportovní utkání
- Firemní akce
Obrázek firmy

Chcete-li odpovědět na tuto nabídku, musíte se nejprve přihlásit.
Pokud u nás ještě nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.

Hlavní navigace:

Uživatel: nepřihlášen -> Přihlásit
Registrovat

Zvolte prosím typ účtu pro registraci:

Standox
Interaction s.r.o.
Iveco Czech Republic, a.s.
BMW Group Česká republika
KIA MOTORS CZECH s.r.o.