AUTOJOB.cz - místo srdce motor

Specializovaný portál pro automobilový průmysl

TOP zaměstanavatelé:
Siems & Klein
Interaction s.r.o.
Scania Czech Republic s.r.o.
Iveco Czech Republic, a.s.
Auto Fit, spol. s r.o.
ContiTrade Services s.r.o.

Kde se právě nacházite:  > Úvodní­ stránka  > Volná místa  > automechanik

Automechanik - Středočeský / Praha východ

Značka: Ostatní
Sekce: servis
Pozice: automechanik
Lokalita: Středočeský / Praha východ
Poměr: hlavní pracovní poměr
Vzdělání: odborné vyučení bez maturity
Praxe v oboru: 1 a více rok
Znalost práce na PC:
Řidičský průkaz sk.:
Hrubá měsíční mzda: 40 000 - 60 000 Kč (po zkušební době)
Jiné výhody: příspěvek na stravování, rozšířená dovolená
K dispozici od: ihned
Nabízíme pracovní pozici Automechanik/ Master automechanik v Říčanech

Náplň práce:
- servisování a údržby nákladních vozidel a návěsové techniky
- připravování nových vozidel pro nové i stávající zákazníky
- diagnostika poruch za pomoci měřicích přístrojů a stanovení způsobu opravy
- kontrola provedených oprav včetně provedení funkčních zkoušek

- обслуговування та обслуговування вантажних автомобілів та напівпричепів
- підготовка нових транспортних засобів для нових та існуючих клієнтів
- діагностика несправностей за допомогою вимірювальних приладів та визначення способу ремонту
- перевірка проведеного ремонту, включаючи виконання функціональних випробувань

Vhodné pro lokality: Praha Chodov, Háje, Michle, Vršovice, Kunratice, Vyšehrad, Nusle, Říčany, Strančice, Mnichovice, Modletice, Průhonice
- zkušenosti se servisováním nákladní a přípojné techniky
- praxi minimálně 1 rok
- pracovitost, zodpovědnost, flexibilitu
- dobrý zdravotní stav
- šikovné ruce, chuť učit se

- досвід обслуговування вантажних та причіпних технологій
- досвід не менше 1 року
- працьовитість, відповідальність, гнучкість
- міцне здоров'я
- вмілі руки, бажання вчитися
- práci v autorizovaném servisu řízeném přímo importérem
- nové a moderně zařízené pracoviště
- stabilní práci
- 5 týdnů dovolené
- individuální přístup k jednotlivým zaměstnancům a jejich hodnocení
- mladý a motivovaný tým
- systém dalšího vzdělávání
- motivační benefity
- příspěvek na stravování
- příspěvek na dopravu
- zaměstnanecké půjčky
- pracovní oblečení a obuv zdarma s pravidelným praním zdarma

- робота в уповноваженій службі, яка контролюється безпосередньо імпортером
- нове та сучасне робоче місце
- стабільна робота
- 5 тижнів відпочинку
- індивідуальний підхід до окремих працівників та їх оцінка
- молода та мотивована команда
- система подальшої освіти
- мотиваційні переваги
- надбавка до їжі
- транспортна допомога
- позики працівникам
- безкоштовний робочий одяг та взуття зі звичайною безкоштовною пральнею
Obrázek firmy

Chcete-li odpovědět na tuto nabídku, musíte se nejprve přihlásit.
Pokud u nás ještě nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.

Hlavní navigace:

Uživatel: nepřihlášen -> Přihlásit
Registrovat

Zvolte prosím typ účtu pro registraci:

Mercedes-Benz
Toplac s.r.o.
Mitsubishi Motors Česká republika