AUTOJOB.cz - místo srdce motor

Specializovaný portál pro automobilový průmysl

TOP zaměstanavatelé:
Siems & Klein
ContiTrade Services s.r.o.
Scania Czech Republic s.r.o.
Auto Fit, spol. s r.o.
Iveco Czech Republic, a.s.
Interaction s.r.o.

Kde se právě nacházite:  > Úvodní­ stránka  > Volná místa  > přejímací technik servisu

INSERT INTO log_pozice (id_pozice, id_user, id_user_session, datum) VALUES ('2402', '195', '0', '2020-05-30 04:40:16')

Přejímací technik servisu - Hlavní město Praha / Praha město

Značka: Ostatní
Sekce: servis
Pozice: přejímací technik servisu
Lokalita: Hlavní město Praha / Praha město
Poměr: hlavní pracovní poměr
Vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Praxe v oboru: 2 a více roky
Znalost práce na PC: MS Office (Word, Excel, PowerPoint), Internet, Outlook
Řidičský průkaz sk.: B
Hrubá měsíční mzda: 30 000 - 40 000 Kč (po zkušební době)
Jiné výhody: příspěvek na životní/penzijní pojištění, příspěvek na stravování
K dispozici od: ihned
Nabízíme pracovní pozici Přijímací technik v Praze

Náplň práce:
- plánování schůzek se zákazníky
- provádění záznamu požadavků zákazníka a stanovování rozpis opravy
- informování zákazníka o postupu prací
- zodpovědnost za dodržení termínu opravy, který je odsouhlasený zákazníkem
- kontrola, zda všechny práce požadované zákazníkem podle zakázkového listu byly provedeny
- fakturace veškerých provedených pracovních úkonů vykázaných pracovníky servisu
- uzavření dokumentace opravy a předání vozidla
- součástí práce přijímacího technika je nabízet doplňkové služby
- zajišťování plynulého vytížení servisu

- планування зустрічей з клієнтами
- запишіть вимоги замовника та виправте графіки ремонту
- інформування замовника про хід робіт
- відповідальність за дотримання терміну ремонту, погодженого замовником
- перевірте, чи виконані всі роботи, необхідні замовнику під замовником
- виставлення рахунків за всі роботи, виконані обслуговуючим персоналом
- закриття документації з ремонту транспортних засобів та здачі документації
- частина роботи інженера-приймальника - пропонувати додаткові послуги
- забезпечення постійного використання послуг

Vhodné pro lokality: Praha Řeporyje, Řepy, Zličín, Stodůlky, Motol, Ruzyňě, Břevnov, Liboc, Jinonice, Košíře
- SŠ/SOŠ
- praxe v oboru podmínkou (ideálně na stejné pozici)
- odborné znalosti z oblasti opravy vozidel
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, obchodní dovednosti
- příjemné vystupování, umění řešit obtížné situace
- schopnost organizace vlastní práce
- znalost anglického jazyka výhodou

- практика в польових умовах (в ідеалі на тому самому положенні)
- експертиза ремонту транспортних засобів
- дуже хороші комунікативні та організаторські здібності, ділові навички
- приємна поведінка, мистецтво вирішувати складні ситуації
- вміння організовувати власну роботу
- володіння англійською мовою
- motivující platové ohodnocení
- placené přesčasy
- stravenky
- multisport karta
- možnost penzijního nebo životního pojištění
- možnost velmi výhodného nákupu nebo operativního leasingu na nový vůz
- výrazná sleva na firemní výrobky, služby a náhradní díly pro všechny vozy
- moderně vybavené pracoviště
- přátelský pracovní kolektiv

- заохочувальна виплата
- оплачена понаднормова робота
- ваучери на харчування
- мультиспортна карта
- Можливість пенсійного або життєвого страхування
- можливість дуже вигідної купівлі чи експлуатаційної оренди нового автомобіля
- значна знижка на товари, послуги, запчастини для всіх автомобілів
- сучасне обладнане робоче місце
- дружній робочий колектив
Obrázek firmy

Chcete-li odpovědět na tuto nabídku, musíte se nejprve přihlásit.
Pokud u nás ještě nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.

Hlavní navigace:

Uživatel: nepřihlášen -> Přihlásit
Registrovat

Zvolte prosím typ účtu pro registraci:

Toplac s.r.o.
BMW Group Česká republika