AUTOJOB.cz - místo srdce motor

Specializovaný portál pro automobilový průmysl

TOP zaměstanavatelé:
Scania Czech Republic s.r.o.
ContiTrade Services s.r.o.
Interaction s.r.o.
Siems & Klein
Auto Fit, spol. s r.o.
Iveco Czech Republic, a.s.

Kde se právě nacházite:  > Úvodní­ stránka  > Volná místa  > prodejce nových vozů

Prodejce nových vozů - Hlavní město Praha / Praha město

Značka: Škoda
Sekce: prodej
Pozice: prodejce nových vozů
Lokalita: Hlavní město Praha / Praha město
Poměr: hlavní pracovní poměr
Vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Praxe v oboru: 1 a více rok
Znalost práce na PC: MS Office (Word, Excel, PowerPoint), Internet, Outlook
Řidičský průkaz sk.: B
Hrubá měsíční mzda: 25 000 - 50 000 Kč (po zkušební době)
Jiné výhody: -
K dispozici od: ihned
Nabízíme pracovní pozici Prodejce nových vozů v Praze

Náplň práce:
- prezentace a prodej vozů Škoda
- aktivní vyhledávání nových zákazníků a odběratelů
- vytváření cenových nabídek
- odborné poradenství při prodeji vozů
- jednání se zákazníky a předváděcí jízdy
- sepisování objednávek, smluv se zákazníky
- zákaznický servis v průběhu celého procesu prodeje vozu
- sjednávání leasingu, úvěru a pojištění
- administrativní práce, fakturace
- komunikace s dodavateli a objednávání vozů
- péče o stávající zákazníky a velkoodběratele

- презентація та продаж автомобілів Skoda
- активний пошук нових клієнтів та передплатників
- консультації експертів з продажу автомобілів
- спілкування з клієнтами та демонстраційні атракціони
- написання замовлень, контрактів із замовниками
- обслуговування клієнтів протягом усього процесу продажу автомобілів
- організація лізингу, кредитування та страхування
- адміністративна робота, виставлення рахунків
- спілкування з постачальниками та замовлення автомобілів
- турбота про існуючих клієнтів та оптових клієнтів

Vhodné pro lokality: Praha Vysočany, Libeň, Prosek, Kobylisy, Bohnice, Střížkov, Letňany, Kobylisy, Ďáblice, Čakovice, Kbely
- SŠ / VŠ vzdělání technického nebo ekonomického zaměření
- praxe v automobilové oblasti výhodou
- certifikát prodejce Škoda výhodou
- profesní znalost vozů koncernu VW výhodou
- znalost Aj nebo Nj výhodou
- znalost PC programu DMS / OVEX / PROFIN výhodou
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
- vysoké pracovní nasazení s časovou flexibilitou
- zodpovědnost, samostatnost a pečlivost
- profesionální vystupování a příjemný vzhled
- výborné obchodní a komunikativní schopnosti
- spolehlivost a loajalitu
- trestní bezúhonnost
- odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa

- вища / вища освіта технічної чи економічної спрямованості
- практика в перевазі автомобільного поля
- сертифікат дилера Škoda є перевагою
- професійні знання автомобілів VW є перевагою
- знання Aj або Nj є перевагою
- знання ПК програми DMS / OVEX / PROFIN є перевагою
- посвідчення водія гр. B (активний драйвер)
- високе навантаження з гнучкістю в часі
- відповідальність, самостійність та старанність
- професійний вигляд та приємний зовнішній вигляд
- відмінні ділові та комунікативні навички
- надійність та відданість
- злочинна недоторканність
- стійкість до стресу та справлення з високим темпом роботи
- perspektivní a zajímavou práci v mladém a dynamickém kolektivu
- motivující finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem a výkonům
- možnost dalšího profesního vzdělávání, odborná školení
- nejmodernější pracovní prostředí a vybavení
- systém sociálních firemních výhod
- Multisport kartu
- nekuřácké prostředí
- možnost firemního vozu k soukromému užívání (po zapracování)
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr

- перспективна та цікава робота в молодому та динамічному колективі
- мотивація фінансової винагороди відповідно до досвіду та результатів діяльності
- можливість продовження професійної підготовки, професійної підготовки
- сучасне робоче середовище та обладнання
- система соціальних корпоративних виплат
- карта Multisport
- середовище для некурців
- можливість службового автомобіля для приватного користування (після реєстрації)
- штатна зайнятість
Obrázek firmy

Chcete-li odpovědět na tuto nabídku, musíte se nejprve přihlásit.
Pokud u nás ještě nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.

Hlavní navigace:

Uživatel: nepřihlášen -> Přihlásit
Registrovat

Zvolte prosím typ účtu pro registraci:

Mitsubishi Motors Česká republika
Standox
auto MOTOL BENI a. s.
BOSCH