AUTOJOB.cz - místo srdce motor

Specializovaný portál pro automobilový průmysl

TOP zaměstanavatelé:
Auto Fit, spol. s r.o.
Siems & Klein
Scania Czech Republic s.r.o.
Interaction s.r.o.
ContiTrade Services s.r.o.
Mercedes-Benz


INSERT INTO log_clanky (id_clanky, id_magazin_sekce, id_user, datum) VALUES ('3146', '19', '0', '2020-06-05 15:23:02')

Setkání ke 100. výročí značky Citroën

Již tuto sobotu v Praze-Letňanech!

Unikátní veterány, četníky ze Saint Tropez, francouzský boulevard, testovací centrum nových vozů i atrakce pro děti a nad hlavou leteckou show! To vše bude možné zažít na velké oslavě 100. výročí značky Citroën již tuto sobotu (7. 9.) na letišti v Praze-Letňanech.

Mezi 140 přihlášenými veterány figurují takové unikáty, jako je SM Opera Chapron, 2CV 4×4 SAHARA, 5CV Type C3 Torpedo 3, DS 23 Cabrio nebo BX 4TC. V Muzeu Citroën bude jedinečná možnost vidět podvozek 2CV 4×4 SAHARA.

Na venkovním podiu pak návštěvníky čeká detailní představení hydropneumatického odpružení na voze DS, rozebírání „kachny“ 2CV, nebo představení prvního vozu s celokovovou karoserií Traction Avant.

Vrcholem bude ve 14:00 h slavnostní krájení narozeninového dortu Markem Ebenem. Vyhlášení nejkrásnějšího veteránského vozu dle hodnocení odborné poroty i veřejnosti je na programu v 17:10 h.

Po ploše se budou prohánět 2 party četníků ze Saint Tropez v Mehari, nebude chybět ani figurína Fantomase a stylové francouzské občerstvení bude na místě k zakoupení přímo z oblíbených food trucků Citroën HY.

Akci bude moderovat Dalibor Gondík, vystoupí zde také populární moderátor Marek Eben a další osobnosti, které hrdě jezdí značkou Citroën.

Registrace na akci je stále možná. V informačním stánku Citroën za ni pak získáte malý dárek. Navíc budete mít možnost zúčastnit se specializovaných workshopů a přednášek. Vstupné na akci je zdarma.

Kromě historických vozů se návštěvníci mohou těšit na testovací centrum nových vozů, kde bude pro testovací jízdy připraveno 20 modelů. Představí se zde i Berlingo a Spacetourer se střešními stany a kempinkovou výbavou AUTOHOME pro dobrodružné rodinné výpravy.

Připraven bude i atraktivní doprovodný program pro celou rodinu – krytá zábavná zóna s autodráhami, simulátory, dětský koutek a odpočinková zóna. Na návštěvníky čekají také venkovní šlapací vozítka na dopravním hřišti četníka ze St. Tropez nebo soutěž o nejlepší čas v 2CV CROSSU s modely na dálkové ovládání. V zábavné zóně budou také velké skákací hrady a další atrakce pro děti. Butik Citroën Origins nabídne stylové dárkové předměty ze speciální kolekce 100 let Citroën. Po celou dobu trvání akce bude možné kromě klasického občerstvení zakoupit také typické francouzské delikatesy a nápoje.

SETKÁNÍ 100 LET CITROËN se koná ve spolupráci s Letištěm Letňany. Ve stejnou dobu a ve stejném areálu probíhá akce „DEN LETIŠTĚ LETŇANY”, kde si můžete prohlédnout historická letadla na zemi i ve vzduchu, leteckou show i letadla současné produkce.

Autor: převzato AUTOJOB

Obrázek k článkuHlavní navigace:

Uživatel: nepřihlášen -> Přihlásit
Registrovat

Zvolte prosím typ účtu pro registraci:
Scania Czech Republic s.r.o.
Standox
Mitsubishi Motors Česká republika
Siems & Klein
Toplac s.r.o.