AUTOJOB.cz - místo srdce motor

Specializovaný portál pro automobilový průmysl

Top firma
Auto Fit, spol. s r.o.
Interaction s.r.o.
Mercedes-Benz


Přímka na Znojemské muzejní noci

Přímka měla během letošní Znojemské muzejní noci opět možnost ukázat, že jí žádné téma není cizí.

Díky spolupráci s Jihomoravským muzeem jsme měli možnost dne 18. května 2018 předvést, co nás baví, kam směřujeme a že se nebojíme pracovat.

Podtitul muzejní noci „Zpátky časem“ udal jasný směr. Žáci oboru Hotelnictví a turismus měli možnost znovu na pár hodin obnovit kavárnu v Domě umění na náměstí TGM a truhláři podpořili vůni kávy vůní dřeva.

V areálu hradu připravili žáci oboru Sociální činnosti aktivity s tématikou „Jak se to dělalo tenkrát“ a kadeřnice a kosmetičky vytvářely kreativní účesy z minulosti, které jsou trendy i dnes.

Opomenout nelze ani žáky obor Podnikání, obchod a služby s jejich retro firmou Little Louisa a budoucí prodavače, kteří připomněli, že tento obor je stále potřeba a má co nabídnout.

V prostorách minoritského kláštera vystavili automechanici moderní i historické motocykly a o občerstvení se ve všech areálech postarali budoucí kuchaři. Opomenout nelze ani ukázky sabrage, na jejichž představení hosté vždy netrpělivě čekali, před začátkem prezentace postávali v okolí dokonce dlouhé minuty. Nutno dodat, že se na Přímce opět rodí nová generace sommelierů.

Všemi expozicemi nenápadně provázeli hosty žáci oboru Cestovní ruch, kteří se díky těmto akcím připravují na svoji budoucí profesi průvodců v cestovním ruchu a v národních kulturních památkách.

A jaké bude téma příštího ročníku Znojemské muzejní noci? Nechme se překvapit! Určitě si s ním opět poradíme!

Žáci z Přímky

Autor: Přímka

Obrázek k článkuHlavní navigace:

Uživatel: nepřihlášen -> Přihlásit
Registrovat

Zvolte prosím typ účtu pro registraci:
Iveco Czech Republic, a.s.
BMW Group Česká republika
Standox
Mitsubishi Motors Česká republika
Interaction s.r.o.