AUTOJOB.cz - místo srdce motor

Specializovaný portál pro automobilový průmysl

TOP zaměstanavatelé:
Interaction s.r.o.
Auto Fit, spol. s r.o.
Iveco Czech Republic, a.s.
Mercedes-Benz
Siems & Klein
Scania Czech Republic s.r.o.


INSERT INTO log_clanky (id_clanky, id_magazin_sekce, id_user, datum) VALUES ('2509', '17', '0', '2020-08-05 21:47:47')

Dębica uvádí na trh nové letní vysokovýkonné pneumatiky Presto UHP2

Za výkonnou pneumatikou s prodlouženou životností stojí pokročilá technologie.

Vedoucí polský výrobce pneumatik Dębica uvádí na trh svou nejnovější vysokovýkonnou letní pneumatiku Presto UHP2. Náročným řidičům, kteří hledají výkonnost za konkurenceschopnou cenu, nabízí novinka díky pokročilé technologii delší životnost.

Vynikající na mokrém povrchu

Dezén běhounu pneumatik Presto UHP2 je opatřen vysokým počtem hran (celkem je jich na jedné pneumatice 340), které prořezávají vodní film na vozovce, a zaručují tak velmi dobrou ovladatelnost a brzdné vlastnosti na mokrém povrchu. Zaoblená vnější ramena jsou kromě toho zkonstruována tak, aby efektivně rozptylovala vodu, a snižovala tím nebezpečí aquaplaningu.

Nízký valivý odpor a delší životnost

Dezén „Uniform Contact Pressure” rozkládá tlak po celé oblasti styku běhounu s vozovkou, a zajišťuje tak rovnoměrné opotřebovávání a delší životnost. Patní páska s optimalizovanou hodnotou valivého odporu snižuje spotřebu paliva tím, že omezuje ztrátu energie v okrajích pneumatik, a řeší tak důležitý požadavek zákazníků, kteří se rozhodují pro nákup pneumatik značky Dębica.

A konečně asymetrický dezénu běhounu s tužším vnějším žebrem přináší vynikající schopnost brzdění na suchu.

„Konstruktéři značky Dębica úzce spolupracovali, aby mohli nabídnout vysokovýkonnou, odolnou pneumatiku za dostupnou cenu. Pokročilá technologie obsažená v této nové pneumatice kategorie UHP slibuje zákazníkům jak výhodnou koupi, tak i dobrý pocit při řízení,” řekl Martijn De Jonge, produktový ředitel osobních pneumatik společnosti Goodyear v Evropě, na Blízkém východě a v Africe.

Pneumatiky Dębica Presto UHP2 budou na trhu v 21 rozměrech, které pokrývají zhruba 50 % trhu letních pneumatik kategorie UHP.

Autor: převzato AUTOJOB

Obrázek k článkuHlavní navigace:

Uživatel: nepřihlášen -> Přihlásit
Registrovat

Zvolte prosím typ účtu pro registraci:
Scania Czech Republic s.r.o.
Auto Fit, spol. s r.o.
Siems & Klein
Mitsubishi Motors Česká republika
auto MOTOL BENI a. s.