AUTOJOB.cz - místo srdce motor

Specializovaný portál pro automobilový průmysl

TOP zaměstanavatelé:
Iveco Czech Republic, a.s.
ContiTrade Services s.r.o.
Interaction s.r.o.
Auto Fit, spol. s r.o.
Scania Czech Republic s.r.o.
Mercedes-Benz


INSERT INTO log_clanky (id_clanky, id_magazin_sekce, id_user, datum) VALUES ('2501', '17', '0', '2020-07-02 07:13:55')

Sava představuje novou pneumatiku Intensa UHP 2

Sava dále zdokonaluje své ultravysokovýkonné letní pneumatiky.

Segment ultravysokový­konných letních pneumatik (UHP) je stále na vzestupu. Zatímco ještě v roce 2010 se letní pneumatiky UHP podílely na celkovém trhu letních pneumatik jen 14 procenty, do roku 2015 tvořily už 18 procent jejich celkového odbytu. Evropský výrobce Sava drží s tímto trendem krok a uvádí na trh pneumatiky Intensa UHP 2 s lepšími výkonovými charakteristikami na suchém i mokrém povrchu.

Vysoký brzdný výkon na suché vozovce

Protože pro zákazníky je v případě letních pneumatik UHP prvořadé jejich chování při brzdění, vybavila značka Sava nové pneumatiky Intensa UHP 2 tuhými vnějšími bloky. Rovné, robustní bloky dovolují lepší přenos síly, a zajišťují tak účinné brzdění.

Sebevědomá jízda na mokru

Současně se Sava zaměřila i na zlepšení ovladatelnosti pneumatik Intensa UHP 2 na mokrém povrchu. Díky upravené styčné ploše se stopa při jízdě postupně přizpůsobuje změnám vnějších sil, což řidiči dává lepší kontrolu nad vozidlem na mokrých silnicích. Dotažení konstrukce přineslo pneumatice Intensa UHP 2 optimálnější styčnou plochu a nižší energetické ztráty, což se příznivě projevilo na snížení spotřeby paliva a delší životnosti.

Poměr cena/výkon

Pneumatiky Intensa UHP 2 se na trhu etablují jako cenově příznivá alternativa, která nabízí evropskou kvalitu za rozumné ceny. „V rostoucím tržním segmentu nyní Sava nabízí cenově výhodnou pneumatiku kategorie UHP, která nabízí skvělou ovládatelnost na suchém i mokrém povrchu,” řekl Martijn de Jonge, produktový ředitel osobních pneumatik Goodyear v regionu Evropa, Blízký východ a Afrika. „Našim zákazníkům poskytuje výborné služby za budgetovou cenu.”

Pneumatiky Sava Intensa UHP 2 budou na trhu v 35 rozměrech, a budou tak pokrývat zhruba polovinu trhu letních ultravysokový­konných pneumatik.

O značce Sava

Sava je jedna z předních značek v portfoliu výrobků společnosti Goodyear a jedna z nejznámějších značek pneumatik ve střední a jihovýchodní Evropě. Pochází ze Slovinska, kde má Goodyear rozsáhlé výrobní kapacity, a nabízí široký sortiment pneumatik pro užitková i osobní vozidla. Při koupi pneumatik Sava získávají zákazníci výrobek evropské kvality s technologií Goodyear.

Autor: převzato AUTOJOB

Obrázek k článkuHlavní navigace:

Uživatel: nepřihlášen -> Přihlásit
Registrovat

Zvolte prosím typ účtu pro registraci:
Mercedes-Benz
Mitsubishi Motors Česká republika
Auto Fit, spol. s r.o.
KIA MOTORS CZECH s.r.o.
BOSCH