AUTOJOB.cz - místo srdce motor

Specializovaný portál pro automobilový průmysl

TOP zaměstanavatelé:
ContiTrade Services s.r.o.
Scania Czech Republic s.r.o.
Auto Fit, spol. s r.o.
Mercedes-Benz
Iveco Czech Republic, a.s.
Siems & Klein

Kde se právě nacházite:  > Úvodní­ stránka  > Auto - magazín  > Nová pneumatika Firestone Roadhawk

INSERT INTO log_clanky (id_clanky, id_magazin_sekce, id_user, datum) VALUES ('2452', '17', '0', '2020-08-05 21:41:28')

Nová pneumatika Firestone Roadhawk

Vynikající výkony s delší životností.

Firestone přináší do evropského segmentu pneumatik se střední cenovou úrovní revoluci v podobě pneumatiky Roadhawk, která nabízí řidičům vynikající výkony s delší životností a vyznačuje se nejlepšími hodnotami přilnavosti na mokru ve své třídě a nejlepšími brzdnými výkony na suchu ve své třídě.

Pneumatika Roadhawk je určena pro běžné motoristy, kteří se každý den vydávají na nejrůznější cesty – po městě, na dálnici, na nákupy, za prací nebo s dětmi do školy a na kroužky. Tito řidiči požadují pneumatiku, která jim bude po dlouhou dobu poskytovat vysoké výkony v rozmanitých podmínkách každodenního provozu, které sahají od deštivého počasí přes popojíždějící dopravu a situace s náhlým brzděním až po rychlou jízdu na dálnici. Zkrátka potřebují pneumatiku, na kterou se mohou vždy spolehnout.

Jake Rønsholt, generální ředitel obchodní jednotky Consumer Business Unit ve společnosti Bridgestone Europe, k tomu říká: „Firestone vyrábí kvalitní pneumatiky již více než 100 let. Známe všechny vlivy, jimž jsou pneumatiky během provozu vystaveny, a nasloucháme přáním řidičů. Nová pneumatika Roadhawk poskytuje řidičům v každodenním provozu vysokou úroveň bezpečnosti a výkonu s dlouhou životností v jakýchkoli podmínkách.“

Nová pneumatika Firestone Roadhawk byla testována organizací TÜV SÜD, největší nezávislou technickou institucí se zaměřením na pneumatiky a kola v Evropě, a obdržela od ní prestižní certifikační pečeť TÜV SÜD.

Nejlepší přilnavost na mokru ve své třídě

Pneumatika Firestone Roadhawk disponuje běhounem s jedinečným dezénem a speciálně vyvinutým složením směsi. Díky tomu nabízí nejvyšší možnou úroveň ovladatelnosti na mokru. Pneumatika dosahuje v disciplíně přilnavosti na mokru nejvyššího hodnocení „A“ na informačním štítku EU pro pneumatiky. Tím překonává dokonce mnoho značek v dražším segmentu prémiových pneumatik.

Nejlepší brzdné výkony na suchu ve své třídě

Nezávislé testy organizace TÜV SÜD navíc kromě nejlepších brzdných výkonů na mokru prokazují, že nová pneumatika Roadhawk poskytuje také nejlepší brzdné výkony na suchu ve své třídě. V porovnání s konkurenčními pneumatikami byly brzdné vzdálenosti až o 3 metry kratší.

Vysoké výkony s delší životností

Pneumatika Roadhawk poskytuje vysoké výkony po celou dobu své dlouhé životnosti. Nezávislé testy organizace TÜV SÜD ukazují, že pneumatika Firestone Roadhawk překonává svými výkony konkurenty na mokru i po ujetí 20 000 kilometrů.

Pneumatika Roadhawk je také o 20 % odolnější vůči opotřebení v porovnání se svým předchůdcem, pneumatikou Firestone TZ300.

Konstrukce nové pneumatiky navíc zahrnuje lehkou kostru, která minimalizuje valivý odpor, a umožňuje tak motoristům dosahovat nižší spotřeby paliva.

Pneumatika Firestone Roadhawk bude v Evropě nabízena v širokém sortimentu rozměrů pro kola s průměrem 15“ až 19“, přičemž první vlna rozměrů byla uvedena do prodeje od ledna 2017.

Autor: převzato AUTOJOB

Obrázek k článkuHlavní navigace:

Uživatel: nepřihlášen -> Přihlásit
Registrovat

Zvolte prosím typ účtu pro registraci:
Toplac s.r.o.
BOSCH
Scania Czech Republic s.r.o.
Mercedes-Benz
Standox