AUTOJOB.cz - místo srdce motor

Specializovaný portál pro automobilový průmysl

TOP zaměstanavatelé:
Siems & Klein
Iveco Czech Republic, a.s.
Interaction s.r.o.
Scania Czech Republic s.r.o.
ContiTrade Services s.r.o.
Mercedes-Benz


Šok č. 1: Nový kabriolet Hummer H2!

Off-roadový speciál určený původně jen pro americkou armádu a Arnolda Schwarzeneggera v blízké době dostane svého přímého nástupce. Jeho menší bratříčkové prozatím boří hranice v dalších oblastech trhu.

Vidět Hummer bez střechy je možné tak maximálně v filmech hollywoodské produkce, které popisují situaci na středním a blízkém Východě. Jsou ovšem od podlahy až po střechu, která navíc mnohdy chybí, naloženy jak technikou, tak i po zuby ozbrojenými vojáky. Vidět ale otevřený Hummer v běžném provozu je asi tak běžné jako potápění se k vraku Titanicu – dovolí si to jen ten, kdo na to opravdu má.

Tento fakt ale platil jen do zahájení tuningové show SEMA v americkém Las Vegas, kde se mimo jiné představil také koncept Hummer H2 Safari. Již jeho název dokonale odkazuje na místo použití, které je navíc zvýšeno absencí střechy. Na místě plechových panelů se totiž v současné době objevuje plátno. Sledování lvů lovících antilopy tak nebylo nikdy snadnější. Jistá je navíc i bezpečnost pasažérů, vůz má totiž pod kapotou 6,2litrový motor V8 vyladěný na výkon 393 koní.

Autor: P2P

Obrázek k článkuHlavní navigace:

Uživatel: nepřihlášen -> Přihlásit
Registrovat

Zvolte prosím typ účtu pro registraci:
BOSCH
Toplac s.r.o.
Mercedes-Benz
KIA MOTORS CZECH s.r.o.
Scania Czech Republic s.r.o.