AUTOJOB.cz - místo srdce motor

Specializovaný portál pro automobilový průmysl

TOP zaměstanavatelé:
Mercedes-Benz
Interaction s.r.o.
Auto Fit, spol. s r.o.
ContiTrade Services s.r.o.
Siems & Klein
Iveco Czech Republic, a.s.

Kde se právě nacházite:  > Úvodní­ stránka  > Volná místa  > prodejce nových vozů

INSERT INTO log_pozice (id_pozice, id_user, id_user_session, datum) VALUES ('2406', '195', '0', '2020-04-07 16:35:55')

Prodejce nových vozů - Hlavní město Praha / Praha město

Značka: Renault
Sekce: prodej
Pozice: prodejce nových vozů
Lokalita: Hlavní město Praha / Praha město
Poměr: hlavní pracovní poměr
Vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Praxe v oboru: 2 a více roky
Znalost práce na PC: MS Office (Word, Excel, PowerPoint), Internet, Outlook
Řidičský průkaz sk.: B
Hrubá měsíční mzda: 30 000 - 45 000 Kč (po zkušební době)
Jiné výhody: mobilní telefon, příspěvek na stravování
K dispozici od: ihned
Nabízíme pracovní pozici Asistent/ka prodeje nových vozů v Praze

Náplň práce:
- zadávání nových vozů do výroby
- sledování dodacích termínů objednaných vozů
- informování vedoucího prodeje a jednotlivé prodejce o změnách a omezeních ve výrobě
- přijímání objednávek a zajišťování dodávek nových vozů pro smluvní partnery
- zajišťování faktur pro vozy prodané smluvním partnerem
- spolupráce s prodejci nových vozů
- důležitou součástí práce asistenta prodeje je komunikace se zákazníky
- tvorba obchodních statistik a reportů

- введення нових автомобілів у виробництво
- відстеження строків доставки замовлених автомобілів
- інформування менеджера з продажу та окремих торговців про зміни та обмеження у виробництві
- приймання замовлень та доставка нових автомобілів підрядникам
- надання накладних на автомобілі, продані підрядником
- співпраця з новими автодилерами
- Важливою частиною роботи продавця-продавця є спілкування з клієнтами
- виготовлення ділової статистики та звітів

Vhodné pro lokality: Praha Motol, Zličín, Stodůlky, Ruzyňě, Břevnov, Liboc, Řeporyje, Řepy, Jinonice, Košíře
- SŠ vzdělání
- minimálně 2 roky praxe v administrativě
- dobrá uživatelská znalost práce na PC
- zkušenosti z obchodního oddělení velkou výhodou
- spolehlivost, flexibilitu a dobré komunikační dovednosti

- середня освіта
- мінімум 2 роки адміністративного досвіду
- хороші знання користувачів про роботу ПК
- досвід відділу продажу є великою перевагою
- надійність, гнучкість та хороші комунікативні навички
- motivující platové ohodnocení
- placené přesčasy
- stravenky
- multisport karta
- možnost penzijního nebo životního pojištění
- možnost velmi výhodného nákupu nebo operativního leasingu na nový vůz
- výrazná sleva na firemní výrobky, služby a náhradní díly pro všechny vozy
- snadno dostupná lokalita s možností parkování
- možnost seberealizace v prostředí značkové sítě
- moderně vybavené pracoviště
- přátelský pracovní kolektiv

- заохочувальна винагорода
- понаднормова оплата
- ваучери на харчування
- мультиспортна карта
- можливість пенсійного або страхування життя
- можливість дуже вигідної купівлі чи експлуатаційної оренди нового автомобіля
- значна знижка на товари, послуги, запчастини для всіх автомобілів
- легкодоступне місце з парковкою
- можливість самореалізації у фірмовому мережевому середовищі
- сучасне обладнане робоче місце
- дружній робочий колектив
Obrázek firmy

Chcete-li odpovědět na tuto nabídku, musíte se nejprve přihlásit.
Pokud u nás ještě nemáte účet, nejprve se zaregistrujte.

Hlavní navigace:

Uživatel: nepřihlášen -> Přihlásit
Registrovat

Zvolte prosím typ účtu pro registraci:

auto MOTOL BENI a. s.
KIA MOTORS CZECH s.r.o.
Standox
Scania Czech Republic s.r.o.