AUTOJOB.cz - místo srdce motor

Specializovaný portál pro automobilový průmysl

TOP zaměstanavatelé:
Iveco Czech Republic, a.s.
Auto Fit, spol. s r.o.
ContiTrade Services s.r.o.
Scania Czech Republic s.r.o.
Siems & Klein
Mercedes-Benz


VŽDY BLÍZKO VÁS! Přezouvejte ve Vaší servisní síti BestDrive..

BestDrive je jediná česká a slovenská síť auto a pneuservisů, která patří do německého koncernu Continental.

V současné době najdete servisy s touto značkou nejen v České republice, ale i na Slovensku a v dalších zemích Evropy. Jednotný koncept servisní sítě BestDrive s téměř 180 pobočkami v rámci ČR a SR umožňuje unikátní pokrytí obou států nabídkou profesionálních pneuservisních a autoservisních služeb.

Servisní síť BestDrive se neustále vyvíjí. Vylepšujeme naši nabídku tak, abychom zákazníkům mohli předložit pneuservisní i autoservisní služby v maximální kvalitě. Vše v duchu našeho firemního motta: Vy jezdíte, my se staráme. S tím souvisí i neustálé investování do technického vybavení našich servisů, abychom byli schopni udržet vysoký standard našich služeb. Díky tomu, že jsme součástí koncernu Continental, který dnes už nejsou „jen“ pneumatiky, ale celá řada automotive high-tech komponentů – máme přístup k nejnovějším informacím a technologiím i z široké automotive oblasti.

Služby v BestDrive

Většina našich zákazníků ocení naše flexibilní pneuservisní služby. Nabízíme široké portfolio pneumatik mnoha značek (Continental, Uniroyal, Semperit, Barum, Matador, Bridgestone, GoodYear, Michelin nebo např. Sava), profesionální osobní i nákladní pneuservis, služby pneuservisu v prostorách zákazníka pick-up servis nebo pick-up servis plus, kdy auto u zákazníka vyzvedneme, v našich servisech přezujeme a vracíme zpět k zákazníkovi.

Velmi populární je služba mezisezónní uskladnění pneumatik. Pro řidiče je to o maximálním komfortu a pohodlí. My za něj nepotřebné pneumatiky v servisech BestDrive uskladníme. V podmínkách, které jsou pro skladování pneumatik i ráfků ideální.

S pneumatikami velmi úzce souvisí kontrola a seřízení geometrie – služba, která maximalizuje využití pneumatik, ale souvisí i s bezpečností i komfortem jízdy. Kromě toho naše servisy nabízí i celou řadu dalších autoservisních služeb. Počínaje výměnou olejů, provozních kapalin a autobaterií přes servis brzd, tlumičů, výfuků až po servis a dezinfekci klimatizace. Vždy je pro nás prioritní kvalita nabízených služeb v celé servisní síti BestDrive.

Novinky v BestDrive

Od poloviny roku 2016 má BestDrive také tři nové velkokapacitní pobočky (bývalé ATU) v Praze, Plzni a Ostravě se špičkovým servisním a autoservisním zázemím včetně kapacit na skladování. Výhodou poboček je i extrémně luxusní prostor pro zákazníky.

Nabídky práce:
Přejímací technik servisu, České Budějovice http://www.au­tojob.cz/…dejo­vice.htm
Automechanik, Brno http://www.au­tojob.cz/…no-mesto.htm
Automechanik, Praha http://www.au­tojob.cz/…ha-mesto.htm
Skladník v autoservisu, Praha http://www.au­tojob.cz/…ha-mesto.htm
Automechanik, Brno http://www.au­tojob.cz/…no-mesto.htm
Automechanik, Ostrava http://www.au­tojob.cz/…va-mesto.htm
Automechanik, Brno http://www.au­tojob.cz/…no-mesto.htm
Přejímací technik servisu, Plzeň http://www.au­tojob.cz/…en-mesto.htm

Další pracovní nabídky společnosti naleznete na http://www.au­tojob.cz/

Autor:

Obrázek k článkuHlavní navigace:

Uživatel: nepřihlášen -> Přihlásit
Registrovat

Zvolte prosím typ účtu pro registraci:
BOSCH
Toplac s.r.o.
BMW Group Česká republika
Iveco Czech Republic, a.s.
Mercedes-Benz