AUTOJOB.cz - místo srdce motor

Specializovaný portál pro automobilový průmysl

TOP zaměstanavatelé:
Iveco Czech Republic, a.s.
Siems & Klein
Interaction s.r.o.
Mercedes-Benz
Scania Czech Republic s.r.o.
Auto Fit, spol. s r.o.


Bosch Aerotwin vítězem testu stěračů ADAC

•Deset stěračů v praktickém testu časopisu ADAC •Aerotwin s nejlepšími výsledky stírání za všech testovacích podmínek •Bosch Twin Spoiler je nejlepším stěračem se třmenem a dosáhl 3. místa v celkovém hodnocení

V aktuálním testu stěračů ADAC, který zveřejnil automobilový klub na své internetové stránce, zazářil Bosch Aerotwin ve všech disciplínách jako jednoznačný vítěz testu. Jako jediný stěrač dosáhl Aerotwin celkovou známku „velmi dobrý“. Vedle pěti bezkloubových stěračů, tzv. plochých lišt nebo Aero-stěračů, bylo testováno také pět stěračů se třmeny, které „jsou podle analýzy trhu relevantními a zajímavými značkami stěračů“. Na VW Golf IV byla testována montáž na vozidle a především také kvalita stírání jak za letních +20 °C, tak také za zimních –8 °C. Stěrače přitom musely prokazovat svoji kvalitu v novém stavu, při zkoušce po opotřebení a také po umělém slunečním ozáření.

Známka 1 pro Bosch Aerotwin ve všech testovacích disciplínách

Při všech zkouškách, jak při plusových, tak také při minusových teplotách, se stěrače Bosch Aerotwin dokázaly jasně prosadit vůči konkurenci, což jednoznačně vyjádřili testovací pracovníci ADAC. Nejlepší výsledky dosáhly nejmodernější bezkloubové stěrače. Druhé stěrače Bosch v testu, tedy Twin Spoiler, se ukázaly nejen jako nejlepší stěrače se třmeny, dosáhly také třetí místo v celkovém hodnocení.

Bezproblémová montáž u Bosch Aerotwin

Známku „velmi dobrý“ dostaly Aerotwin nejen za vynikající výsledky při stírání po dobu velmi dlouhé životnosti. Také za montáž na vozidlo a za upevnění stíracího ramínka dostaly stěrače Bosch známku 1. Montáž stěračů na vozidlo je často problémem, na který si stěžovali testovací pracovníci ADAC a požadovali „uživatelsky příjemné a jednotné spojovací prvky mezi ramínkem stěrače a stírací lištou“. Pomocí univerzálního adaptéru „Multi-Clip“ pro Aerotwin Bosch tyto požadavky již splňuje. Nově na stěrači předem namontovaný adaptér je vhodný pro nejrůznější typy stíracích ramínek nejdůležitějších konstrukčních řad osobních vozidel na evropském trhu. Bosch kromě toho nabízí stěrače Aerotwin také pro starší vozy.

Závěry ADAC

Při koupi stěračů se vyplatí dbát na kvalitu a zaplatit za ni také o trochu více. Celkově se totiž kvalitnější a trochu dražší produkty v testu ukázaly jako cenově výhodnější. Kromě toho by měli řidiči sáhnout po modernějších stěračích s plochou lištou, protože vydrží déle poskytovat lepší stírací výkon.

Vysoce hodnotná kombinace materiálů pro perfektní stírací výkon

Vynikající výsledky stírání dosahují stěrače Bosch Aerotwin také na míru přizpůsobenou pružinovou lištu, která se dokáže optimálně tvarově přizpůsobit zaoblení předního skla. S takto dosaženým rovnoměrným přítlačným tlakem dosahují Aerotwin v každém bodě na předním skle perfektní stírací výkon. Aerodynamický profil kromě toho zajišťuje, aby se stěrače nezvedaly ani při vysokých rychlostech jízdy a kromě toho aby způsobovaly co nejnižší hluk způsobený proudícím vzduchem. Pryž stírací lišty s flexibilním hřbetem, s hranou odolnou vůči opotřebení a s potahem zaručujícím lehký chod, je velmi náročně konstruována. Při použití vysoce odolné pryže a za dodržení rovnoměrného rozložení na předním skle dosahují stěrače Bosch Aerotwin mimořádně dlouhé životnosti.

Info AUTOJOB – personalistika

Nabízíme volná pracovní místa

Autotronik Praha

Hrubá měsíční mzda: 28 000 – 40 000 Kč
Okres: Hlavní město Praha / Praha město

Klempíř Praha

Hrubá měsíční mzda: 28 000 – 40 000 Kč
Okres: Hlavní město Praha / Praha město

Karosář Praha

Hrubá měsíční mzda: 28 000 – 40 000 Kč
Okres: Hlavní město Praha / Praha město

Další pozice zde

pomocný řádek

Autor: převzato AUTOJOB

Obrázek k článkuHlavní navigace:

Uživatel: nepřihlášen -> Přihlásit
Registrovat

Zvolte prosím typ účtu pro registraci:
Interaction s.r.o.
BMW Group Česká republika
Mitsubishi Motors Česká republika
Toplac s.r.o.
KIA MOTORS CZECH s.r.o.