AUTOJOB.cz - místo srdce motor

Specializovaný portál pro automobilový průmysl

TOP zaměstanavatelé:
Auto Fit, spol. s r.o.
Scania Czech Republic s.r.o.
Interaction s.r.o.
Mercedes-Benz
ContiTrade Services s.r.o.
Siems & Klein


Obří trucky ovládly okolí Hradce Králové

Největší domácí setkání autodopravců a výstava nákladních vozidel, taková je jedna tvář Truckfestu. Tou druhou jsou pak spanilé jízdy, sprinty na 220 metrů nebo soutěže o nejhezčí truck.

Letos začíná být poměrně neoddělitelnou součástí snad každé větší motoristické akce nějaká tragická nehoda, která celou show tak trochu uvrhne do stínu. Nejinak tomu bylo i při konání celovíkendové akce Truckfest 2007. Sobotní dopravní nehoda dvou trucků totiž zablokovala silnici třetí třídy mezi Předměřicemi nad Labem a Hradcem, městem tak nakonec projela pouze polovina spanilé jízdy, ta druhá se musela vrátit zpátky na hradecké letiště, kde se akce od pátku konala.

Na spanilou jízdu se přitom chystala pouze přibližná polovina z 870 trucků, které jejich řidiči dovezli nejenom ze všech koutů České republiky, ale rovněž i z Německa, Polska, Slovenska nebo Maďarska. I proto byla velmi hojná účast návštěvníků na akci, která se v Hradci Králové konala již posedmé. Lidé lemovali silnice a vyhlíželi především „americké“ účastníky, kteří bývají vyšperkovány nejvíce.

Autor: P2P

Obrázek k článkuHlavní navigace:

Uživatel: nepřihlášen -> Přihlásit
Registrovat

Zvolte prosím typ účtu pro registraci:
Mercedes-Benz
Toplac s.r.o.
Siems & Klein
Mitsubishi Motors Česká republika
Scania Czech Republic s.r.o.