AUTOJOB.cz - místo srdce motor

Specializovaný portál pro automobilový průmysl

TOP zaměstanavatelé:
Auto Fit, spol. s r.o.
Interaction s.r.o.
ContiTrade Services s.r.o.
Iveco Czech Republic, a.s.
Scania Czech Republic s.r.o.
Mercedes-Benz


BMW M850i xDrive Coupé First Edition

Exkluzivní postavení v přední řadě startovního roštu.

Nové BMW řady 8 Coupé unikátním způsobem inspiruje svými dynamickými jízdními vlastnostmi a současně fascinuje luxusní výbavou a sportovně elegantním designem. Kromě toho je maximální exkluzivita zaručena také z hlediska individuální konfigurace nového luxusního sportovního vozu.

Právě to dokládá speciální provedení BMW M850i xDrive Coupé First Edition (kombinovaná spotřeba paliva: 9,8–9,7 l/100 km, kombinované emise CO2: 224–221 g/km), jež bude uvedeno do prodeje na jaře 2019. Poháněcí ústrojí a propracovaný podvozek dvoudveřového modelu, který byl vyvíjen s využitím poznatků ze světa motoristického sportu, lze nyní vůbec poprvé kombinovat s exkluzivními prvky BMW Individual pro exteriér a interiér. BMW M850i xDrive Coupé First Edition vznikne v omezené sérii 400 vozů ve výrobním závodě v Dingolfingu mezi dubnem až červnem 2019.

Barva karoserie, kola z lehké slitiny a ozdobné obložení interiéru propůjčují vozu BMW M850i xDrive Coupé First Edition jak individuální, tak expresivní charakter. Fascinující vnější vzhled je vytvořen především zásluhou nově namíchané speciální modré barvy BMW Individual Frozen Barcelona Blue, která se na tomto modelu objevuje vůbec poprvé. Barvu doplňuje rozšířená výbava BMW Individual High Gloss Shadow Line, jež kromě okenních lišt zahrnuje také leskle černý rámeček a lamely masky chladiče BMW, otvory pro vedení proudícího vzduchu Air Breather a koncovky výfukové soustavy. Tmavé ozdobné prvky speciální edice tohoto modelu doplňují 20palcová kola z lehké slitiny v černé barvě Jet Black. Mezi další prvky výbavy na přání patří mimo jiné střecha M a exteriérový paket M z uhlíkových kompozitů.

Exkluzivní atmosféru uvnitř BMW M850i xDrive Coupé First Edition umocňují také specifické stylistické prvky BMW Individual, pečlivě zvolené odstíny a především velmi kvalitní prvky výbavy. Speciální výbavou, nabízenou pro vozy této edice, je celokožené čalounění BMW Individual Merino v jedinečné barevné kombinaci bílá Ivory White/modrá Night Blue. Harmonicky ladící design interiéru doplňuje kůží obšitý volant M a čalounění stropu BMW Individual Alcantarou v modré barvě Night Blue. Uvnitř vozu se na leskle černém obložení interiéru BMW Individual, konkrétně na středovém panelu, nachází nápis „First Edition 1/400“. Luxusní prostředí uvnitř vozu navíc doplňuje nejen audiosystém Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound Systém, ale také křišťálové ozdobné prvky na tlačítku start/stop, ovladači iDrive, ovladači hlasitosti a podsvíceném voliči převodovky.

Výrazný charakter BMW M850i xDrive Coupé First Edition je vyjádřen prostřednictvím designu exteriéru a interiéru a jde ruku v ruce s vynikajícími dynamickými vlastnostmi. Vozy této speciální edice pohání osmiválec BMW TwinPower Turbo o výkonu 390 kW/530 k. Vidlicový osmiválec s vysokým točivým momentem je kombinován s 8stupňovou samočinnou převodovkou Steptronic Sport a jeho výkon je na silnici suverénně přenášen prostřednictvím inteligentního pohonu všech kol BMW xDrive a podvozku, který je dokonale sladěný s charakterem vozu.

Autor: převzato AUTOJOB

Obrázek k článkuHlavní navigace:

Uživatel: nepřihlášen -> Přihlásit
Registrovat

Zvolte prosím typ účtu pro registraci:
Mitsubishi Motors Česká republika
BMW Group Česká republika
Interaction s.r.o.
Siems & Klein
BOSCH