AUTOJOB.cz - místo srdce motor

Specializovaný portál pro automobilový průmysl

TOP zaměstanavatelé:
Interaction s.r.o.
Siems & Klein
ContiTrade Services s.r.o.
Mercedes-Benz
Iveco Czech Republic, a.s.
Auto Fit, spol. s r.o.


Výborně připravena do terénu: ŠKODA KAROQ SCOUT

Světová premiéra na autosalonu v Paříži v říjnu 2018.

ŠKODA rozšiřuje modelovou řadu KAROQ. Na Mezinárodním autosalonu v Paříži představí v říjnu 2018 česká automobilka vůz ŠKODA KAROQ SCOUT, robustnější variantu populárního kompaktního SUV. Stejně jako všechny vozy ŠKODA s přívlastkem SCOUT je i KAROQ SCOUT, kromě svého typického terénního vzhledu, standardně vybaven i pohonem 4×4.

ŠKODA KAROQ se cítí jako doma ve městě i v terénu. Díky mnoha modelovým variantám splní nároky každého zákazníka – jak mladé rodiny, tak i příznivce jízdy mimo zpevněné komunikace. Stejně jako OCTAVIA SCOUT a KODIAQ SCOUT nabízí i nejnovější člen rodiny SCOUT standardně pohon všech čtyř kol. Robustní off-roadové prvky navíc zdůrazňují jeho terénní potenciál. S paketem pro špatné cesty je ŠKODA KAROQ SCOUT výborně připraven i pro mimořádně náročné výlety.

Hospodárné, výkonné motory a pohon všech kol

ŠKODA nabízí model KAROQ SCOUT standardně s pohonem všech kol a jedním ze tří hospodárných a výkonných motorů šetrných k životnímu prostředí. Kromě zážehového motoru 1.5 TSI s výkonem 110 kW (150 k) v kombinaci se sedmistupňovou převodovkou DSG jsou k dispozici také dva vznětové motory. Verze s motorem 2.0 TDI s výkonem 110 kW (150 k) má standardně mechanickou šestistupňovou převodovku; sedmistupňová převodovka DSG je k dispozici na přání. V nejvýkonnějším modelu ŠKODA KAROQ SCOUT je motor 2.0 TDI o výkonu 140 kW (190 k), který je standardně vybaven sedmistupňovou převodovkou DSG.

Robustní prvky podtrhují off-roadový charakter

Stříbrné ochranné prvky karoserie, výrazné lemy blatníků a antracitově černá 18palcová kola „Braga“ z lehké slitiny s leštěným povrchem zvýrazňují robustní vzhled vozu ŠKODA KAROQ SCOUT. Jako alternativu nabízí ŠKODA i antracitová 19palcová kola „Crater“ z lehké slitiny. Skla s vyšším stupněm tónování Sun Set v zadní části vozu a plakety SCOUT na předních blatnících dotvářejí energický vzhled. V interiéru upoutají pozornost sedadla s novými potahy a černohnědými kontrastními švy. Všechna sedadla mají vyšitý nápis SCOUT. Multifunkční kožený volant, pedály z nerezové oceli a diodové dekorační osvětlení interiéru doplňují rozsáhlou sériovou výbavu.

Digitální panel přístrojů a další inteligentní funkce

Řidiči si mohou individuálně konfigurovat digitální panel přístrojů v modelu ŠKODA KAROQ SCOUT podle svých představ. Volič jízdního režimu také nabízí mód Off-road. Díky modulu LTE a hotspotu WLAN jsou cestující ve voze ŠKODA KAROQ „vždy online“.

Typické pro modely ŠKODA je množství prvků „Simply Clever“ a mnoho odkládacích prostorů. Na přání dodávané elektricky ovládané zadní výklopné víko se otevírají a zavírají stisknutím tlačítka nebo mírným tlakem na otevřené víko; na přání umožňuje virtuální pedál pod zadním nárazníkem otevření víka zavazadlového prostoru intuitivním pohybem nohy. ŠKODA nabízí pro zavazadlový prostor variabilní podlahu. Síťové kapsy na vnitřní straně opěradel předních sedadel a středové konzoly usnadňují každodenní život, podobně jako odkládací přihrádka pro drobné mince a parkovací karty na straně řidiče nebo držák pro multimediální zařízení.

Autor: převzato AUTOJOB

Obrázek k článkuHlavní navigace:

Uživatel: nepřihlášen -> Přihlásit
Registrovat

Zvolte prosím typ účtu pro registraci:
Iveco Czech Republic, a.s.
BMW Group Česká republika
Interaction s.r.o.
Scania Czech Republic s.r.o.
Siems & Klein