AUTOJOB.cz - místo srdce motor

Specializovaný portál pro automobilový průmysl

TOP zaměstanavatelé:
Iveco Czech Republic, a.s.
Siems & Klein
Auto Fit, spol. s r.o.
Interaction s.r.o.
Mercedes-Benz
ContiTrade Services s.r.o.


ŠKODA AUTO představí na autosalonu v Ženevě studii koloběžky

Trvale udržitelná a nekomplikovaná mobilita.

Koncept koloběžky s logem ŠKODA je nejnovějším prvkem „Simply Clever“ pro trvale udržitelnou mobilitu v městském prostředí. Patentovaný skládací mechanismus umožňuje koloběžku jednoduše umístit pod podlahu zavazadlového prostoru vozů ŠKODA OCTAVIA a ŠKODA SUPERB, nad dojezdové náhradní kolo. Premiéru zažije studie koloběžky na stánku značky ŠKODA na Mezinárodním autosalonu v Ženevě, který se koná od 6. do 18. března 2018.

Nová studie ŠKODA koloběžky představuje praktické i efektivní řešení pro takzvanou „mobilitu poslední a první míle“, tedy cestu od auta z parkoviště ke konečnému cíli cesty či na zpáteční cestě k vozu. Umožňuje tak k životnímu prostředí šetrnou, pohodlnou a nekomplikovanou mobilitu na cestě do práce, za nákupy nebo domů.

Patentovaný skládací mechanismus koloběžky „Simply Clever“ je typickým prvkem pro značku ŠKODA. Umožňuje totiž její umístění pod podlahou zavazadlového prostoru modelů ŠKODA OCTAVIA a ŠKODA SUPERB, aniž by tím došlo k omezení využitelného objemu pro přepravu zavazadel. Díky novému uspořádání úložného prostoru se složená koloběžka bez problémů vejde pod podlahu zavazadlového prostoru nad náhradní kolo, vedle klíče na kola, zvedáku, boxu s nářadím a sady náhradních žárovek. Ve složeném stavu měří koloběžka pouze 41 centimetrů na výšku a 48 centimetrů na délku.

Koloběžka vyrobená převážně z hliníkové slitiny váží samotná pouze pět kilogramů, přičemž má nosnost až 100 kilogramů. Kvalitní kuličková ložiska a kola z polyuretanu zaručují svižný a komfortní zážitek z jízdy. Pogumované rukojeti řídítek umožňují agilní a bezpečné ovládání. Tvary a uspořádání barev nesou nezaměnitelný rukopis designu značky ŠKODA.

Koloběžka pro modely ŠKODA OCTAVIA a ŠKODA SUPERB by se v nabídce značky ŠKODA měla objevit pravděpodobně během druhého pololetí roku 2018.

Autor: převzato AUTOJOB

Obrázek k článkuHlavní navigace:

Uživatel: nepřihlášen -> Přihlásit
Registrovat

Zvolte prosím typ účtu pro registraci:
Mitsubishi Motors Česká republika
Standox
KIA MOTORS CZECH s.r.o.
Iveco Czech Republic, a.s.
Siems & Klein