AUTOJOB.cz - místo srdce motor

Specializovaný portál pro automobilový průmysl

TOP zaměstanavatelé:
ContiTrade Services s.r.o.
Auto Fit, spol. s r.o.
Interaction s.r.o.
Siems & Klein
Mercedes-Benz
Scania Czech Republic s.r.o.


Úspěšně dosazujeme kandidáty do zaměstnání

S potěšením vám oznamujeme, že máme úspěšně dosazené kandidáty do zaměstnání. Jak to celé probíhalo a jaké jsou z toho poznatky? Proč zkusit hledat zaměstnání přes AUTOJOB? Popíšeme vám jeden konkrétní postup.

Celý příběh začal registrací mladé osoby do systému AUTOJOB. Jako všechny zajímavé registrující jsme daného čerstvého absolventa automobilní školy oslovili ohledně možné spolupráce a vzbudili v něm okamžitý zájem o rychlé řešení situace. Poskytl nám potřebné údaje – životopis a reference. Pak už byl krok na nás, abychom mu získali to nejlepší zaměstnání z oboru a kandidát byl s našimi službami spokojen. Sestavili jsme anonymní profil kandidáta a rozposlali ho mezi naše kontakty jako možného zajímavého zaměstnance na žádané pozice. Ozval se nám nejmenovaný dealer kousek od bydliště našeho kandidáta. Po propojení obou stran musí samozřejmě dojít k pohovoru a upřesnění vzájemných představ a požadavků obou stran. V tomto případě se obě strany úspěšně dohodli. Dokázali jsme pomoci kandidátovi v jeho hledání nového zaměstnání a dealerovi v hledání nových zaměstnanců.

Náš kandidát nastoupil k 14. 11. 2017 na plný úvazek. V nové práci se mu líbí. S postupem byl spokojen a opravdu si myslí, že to nejdůležitější je oslovení registrovaného do systému. Vidí v tu chvíli zájem a má možnost se spolehnout, že se to řeší a že se mu někdo snaží pomoci. Časově mu bylo jasné, že nepůjde na pohovor po několika dnech registrace na web. Od prvního kliknutí na náš web po získání práce uběhlo 5 týdnů a myslí si, že je to adekvátní doba.

V čem spočívá náš úspěch? Voláme registrované do 24 hodin od jejich registrace a mluvíme s nimi o představách nového možného zaměstnání. Celou situaci řešíme co nejaktuálněji. Máme mnoho kontaktů na firmy, kteří hledají zaměstnance. Zaměstnavatelům přímo nabízíme konkrétní adepty o zaměstnání a uchazečům doporučujeme konkrétní firmy a pracovní pozice. První kontakt je anonymní, aby se hledající zájemce o práci vyhnul případným problémům u jeho dosavadního zaměstnavatele. Po projevení zájmu ze strany společnosti nebo uchazeče tyto dvě strany navzájem zkontaktujeme a dořešíme podrobnosti celého případu, pracovní pohovor nebo přímo nástup do zaměstnání.

A co o nás říká kandidát, který úspěšně našel zaměstnání? „Klíčem ke společné spolupráci byla rychlost reakce. Jednání společnosti je seriózní. Tato společnost je jediná v autobranži, tedy ten kdo hledá práci s auty, má nejlepší možnosti zde. Děkuji společnosti AUTOJOB za úspěšné a rychlé řešení.“ Pokud by měl kamaráda hledajícího práci v tomto oboru, určitě by mu doporučil AUTOJOB.

V oblasti personalistiky v autobranži jsme jediný specializovaný portál. Nefungujeme jako pasivní databáze zájemců o práci a nabídek pracovních možností. Naopak aktivně kontaktujeme zájemce o práci s firmami hledajícími zaměstnance. Nejdůležitější výhody hledání práce přes AUTOJOB jsou zpětné volání registrovaným, upřesnění požadavků a představ o hledané pracovní pozici, reference z bývalého zaměstnání uchazeče pro budoucí zaměstnavatele, příjemné vystupování, okamžitá reakce a zprostředkování pohovoru/práce. Pokud by v budoucnu někdy hledal práci, tak se s důvěrou obrátí na nás. Držíme mu palce a věříme, že vše proběhne jak má a v nové práci bude spokojen.

Tímto celý tým AUTOJOB děkuje všem, s kterými jsme za poslední měsíce úspěšně navázali spolupráci a těšíme se na možné úspěchy z dosazení nových kandidátů.

Nenašli jste pozici podle vašich přání? Stačí se registrovat http://www.au­tojob.cz/regis­trace/ a my uděláme vše pro to, abychom vám pozici nalezli.

Pokud jste zaměstnavatel v auto-branži a hledáte vhodné zaměstnance, můžete se na nás obrátit http://www.au­tojob.cz/…tra­ce/firma/. Firmám nabízíme různé způsoby získání zaměstnanců – od individuálního zprostředkování až po neomezenou vlastní inzerci na našem portálu.

Autor: Juraj Ruppeldt

Obrázek k článkuHlavní navigace:

Uživatel: nepřihlášen -> Přihlásit
Registrovat

Zvolte prosím typ účtu pro registraci:
Mitsubishi Motors Česká republika
Standox
auto MOTOL BENI a. s.
Toplac s.r.o.
BMW Group Česká republika