AUTOJOB.cz - místo srdce motor

Specializovaný portál pro automobilový průmysl

TOP zaměstanavatelé:
Iveco Czech Republic, a.s.
Mercedes-Benz
Auto Fit, spol. s r.o.
Scania Czech Republic s.r.o.
Siems & Klein
Interaction s.r.o.


ŠKODA AUTO vítězem studie TOP Zaměstnavatelé 2018

Výsledky stanoveny na základě průzkumu mezi českými vysokoškolskými studenty.

ŠKODA AUTO se již potřetí stala absolutním vítězem studie TOP Zaměstnavatelé. Výsledky této studie, potvrzující atraktivitu ŠKODA AUTO jako zaměstnavatele, byly stanoveny na základě průzkumu mezi více než 10 tisíci vysokoškolskými studenty.

„S našimi budoucími zaměstnanci se snažíme navázat kontakt dlouho před tím, než do ŠKODA AUTO nastoupí. Toto ocenění od studentů potvrzuje, že se nám to daří,“ řekl Bohdan Wojnar, člen představenstva ŠKODA AUTO za oblast řízení lidských zdrojů. „Pro studenty vysokých škol nabízí ŠKODA AUTO odborné praxe, témata závěrečných prací ale také možnost aplikovat reálné poznatky z prostředí ŠKODA AUTO v rámci doktorandského programu. Pro absolventy je připraven Trainee program, který vyniká svou komplexností, která nemá v automobilovém sektoru v České republice obdoby,“ dodal Wojnar.

ŠKODA AUTO se stala vítězem sedmého ročníku studie TOP Zaměstnavatelé, která je realizována ve spolupráci s odborným garantem agenturou GfK pod záštitou Ministerstva práce a sociálních věcí, Ministerstva průmyslu a obchodu a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

Výzkumu se účastnilo přes 10 tisíc vysokoškolských studentů od prvních ročníků bakalářského studia až po poslední ročníky studia doktorského. ŠKODA AUTO získala již potřetí titul Jasná volba pro absolutního vítěze s nejvyšším počtem hlasů a také zvítězila v kategorii Automobilový a strojírenský průmysl.

Toto významné ocenění je potvrzením atraktivity ŠKODA AUTO jako zaměstnavatele. V této pozici se odráží dlouhodobá podpora vzdělávání na vysokoškolské i středoškolské úrovni, kterou ŠKODA AUTO poskytuje učilištím, školám i univerzitám po celé České republice. ŠKODA AUTO také provozuje odborné učiliště a založila vysokou školu. I díky této rozsáhlé podpoře vzdělávání proudí každý rok do mnoha různých oddělení automobilky desítky nových pracovníků.

Autor: převzato AUTOJOB

Obrázek k článkuHlavní navigace:

Uživatel: nepřihlášen -> Přihlásit
Registrovat

Zvolte prosím typ účtu pro registraci:
auto MOTOL BENI a. s.
Auto Fit, spol. s r.o.
Toplac s.r.o.
Mercedes-Benz
Interaction s.r.o.