Scania Czech Republic s.r.o.
ContiTrade Services s.r.o.

Kde se právě nacházite:  > Úvodní­ stránka  > Auto - magazín

Car of the Year 2009 je… Opel Insignia!

Evropská anketa Car of the Year má svého vítěze! Nejtěsnějším možným rozdílem jednoho bodu zvítězil ve finále této přestižní ankety Opel Insignia před novými generacemi vozů Ford Fiesta a Volkswagen Golf.

Rubrika: Novinky | 17.11.2008

Nová Ibiza ECOMOTIVE získala ocenění „ECOBEST 2008“

Nový SEAT Ibiza ECOMOTIVE dostal cenu „ECOBEST 2008“ za nejlepší ekologický vůz roku.

Rubrika: Novinky | 07.11.2008

Zkvalitňování služeb na čerpacích stanicích SHELL

I ve třetím čtvrtletí letošního roku pokračuje společnost Shell v procesu zkvalitňování služeb pro motoristy. Na zrekonstruovaných čerpacích stanicích tak nabízí nový a čistší obslužný prostor, pětiproduktové výdejní stojany, ale i nový interiér prodejen

Toyota o inteligentních dopravních systémech

TOYOTA MOTOR CORPORATION (TMC) oznámila, že se zúčastní 15. světového kongresu o inteligentních dopravních systémech(ITS), který se bude konat letos od 16. do 20. listopadu v New Yorku.

Rubrika: Novinky | 06.11.2008

Vítězný vůz šampionátu WTCC je také nejčistší

Je možné účastnit se automobilových závodů a zatěžovat přitom jen minimálně životní prostředí? Vítěz světového šampionátu cestovních vozů SEAT León TDI WTCC je současně také nejšetrnějším vozem z hlediska ochrany životního prostředí v rámci šampionátu.

Rubrika: Novinky | 05.11.2008

Bridgestone výhradním dodavatelem pneumatik

Po dobu následujících tří let budou jezdci v MotoGP bojovat o titul mistra světa výhradně na pneumatikách značky Bridgestone.

Velká cena Brazílie, Sao Paulo

Počasí: déšť, mokrá a suchá dráha; teplota vzduchu 24–27°C, teplota trati 24–30°C Body v Poháru konstruktérů: 56, 5. místo Body v šampionátu jezdců: Jarno Trulli – 31, 9. místo; Timo Glock – 26, 10. místo

Rubrika: Novinky | 04.11.2008

Audi Sport v roce 2008: od vítězství k vítězství

Rok 2008 byl na závodních okruzích rokem Audi. Značka se čtyřmi kruhy ve znaku vyhrála 24 hodin v Le Mans a získala tituly v American Le Mans Series, evropské Le Mans Series a také v DTM.

Rubrika: Novinky | 03.11.2008

Citroën C1: po třech letech facelift

Od uvedení modelové řady Citroën C1 na trh v červnu 2005 prodala francouzská automobilka 310 000 těchto malých vozů, vyráběných v kolínském závodě TPCA. Nyní přichází modernizované provedení.

Personální změna ve vedení společnosti Toyota Motor Czech

Vedení společnosti Toyota Motor Czech, spol. s r.o. (TMCZ) si dovoluje oznámit personální změnu na pozici Viceprezident TMCZ. Nově jmenovaný Mika Elojärvi vystřídal po třech letech ve funkci dosavadního Viceprezidenta TMCZ Arthura Kipferlera.